Перейти до змісту

Синій екран, win xp, emachines e355


stiops

Рекомендовані повідомлення

Всім привіт. Маю таку проблемку на нетбуці emachines e355. Поставив вчора Він ХР і драйвера всі скачав через DriverBooster. І от власне сама проблема з драйверами на адаптер Wi-Fi, при спробі підключитись до інтернету вибиває синій екран, фото буде нижче. До того стояла Він 7 і все було добре, але і раніше був ставив на нетбук ХР і таким проблем не виникало, в чому проблема не знаю, вже навіть ставив офф.драйвер з сайту і без результатів. Сам адаптер - Qualcomm Atheros AR5B125 Wireless Network Adapter. Якщо хтось компетентний в цьому, буду дуже вдячний за допомогу:D

Скрытый текст

j74oMP7wDg8.jpg

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Судячи по бсоду- проблемма з дровами.. На скільки критично встановлювати саме ХР?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, bublik007 сказал:

Судячи по бсоду- проблемма з дровами.. На скільки критично встановлювати саме ХР?

так але проблема в тому, що раніше не було проблеми з цими дровами. враховуючи швидкодію нетбука на він7 і він хр, критичність - вище середнього

можливо попробувати встановити старішу версію драйвера?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

всім дякую, вирішилось питання, шляхом встановлення старішої версії драйвера, видно в нових версіях щось не сумісне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, stiops сказано:

драйвера всі скачав через DriverBooster.

 

а яка релігія забороняє скачати офіційні дрова під конкретну модель нетбука?

Тоді і проблем немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 час назад, Zheny@ сказал:

 

а яка релігія забороняє скачати офіційні дрова під конкретну модель нетбука?

Тоді і проблем немає.

та нічого не забороняє, раніше так і робив, але не завжди зберігались вони в мене, а кожен раз скачувати драйвера то під він7 то під він хр немає бажання, тому користуюсь DriverBooster. ті самі драйвера, тільки бувають новіші, от і вийшло так шо нові драйвера чомусь мають таку помилку саме на wireless adapter.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я розумію, що усіляки бустери і солюшени економлять час. Але, зазвичай це - лише ілюзія. На пошук і встановлення потрібного драйвера, потім йде значно більше часу.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...