RelleX Опубліковано 29 Лютого, 2008 в 21:01 #1 Опубліковано 29 Лютого, 2008 в 21:01 На сторінці статистики випадково натиснув "КОНСЕРВАЦІЯ", з першого числа мене шо заблокують? Підкажіть як відмінити операцію, якщо вона дійсно виповниця.
Therion Опубліковано 29 Лютого, 2008 в 21:08 #2 Опубліковано 29 Лютого, 2008 в 21:08 Подожди админы и модэры вернутся с празднования - и подскажут, но это не раньше чем завтра...
RelleX Опубліковано 29 Лютого, 2008 в 21:23 Автор #3 Опубліковано 29 Лютого, 2008 в 21:23 Ото буде вєсєлуха як відключать....
Rock Опубліковано 29 Лютого, 2008 в 21:29 #4 Опубліковано 29 Лютого, 2008 в 21:29 Ото буде вєсєлуха як відключать.... Ну щож ,(За пол часа довесны(с) пісня дуже древня), там буде видно, якщо RelleX пропаде з списку юзерів ,значить законсервувався
RelleX Опубліковано 29 Лютого, 2008 в 22:07 Автор #6 Опубліковано 29 Лютого, 2008 в 22:07 Вы меня не ждали, а я препрёрса... Вроді все нармально, побачу що буде зранку..
ursa Опубліковано 29 Лютого, 2008 в 22:14 #7 Опубліковано 29 Лютого, 2008 в 22:14 А если ещё раз попробовать какую-то кнопку тыцнуть на странице статистики?
RelleX Опубліковано 29 Лютого, 2008 в 22:25 Автор #8 Опубліковано 29 Лютого, 2008 в 22:25 2ursa а ещё раз не надо... Один раз в год и палка среляет
ThinkMaster Опубліковано 1 Березня, 2008 в 08:19 #9 Опубліковано 1 Березня, 2008 в 08:19 Щас вроде всё нормально, но если вдруг в понедельник поменяется на конвервацию, то звони 780030 вернём назад.
RelleX Опубліковано 1 Березня, 2008 в 11:21 Автор #10 Опубліковано 1 Березня, 2008 в 11:21 пасибо, учтём
Рекомендовані повідомлення
Заархівовано
Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.