Перейти до змісту

Помогите выбрать фотоапарт


drap

Рекомендовані повідомлення

Решил я фотоаппарат купить, я них полный ноль , начитался умных всяких статей , типо этой http://www.nikolaj.ru/digitalphoto.phpи остановился на этом .

 

http://rozetka.com.ua/nikon_coolpix_l840_black_vna770e1/p2492597/#tab=characteristics

 

Что думаете по этому поводу ? бюджет до 5000 грн

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За посиланням на розетку ультразум, але якщо приймається варіант б/у дзеркального фотоапарату, то я б звернув увагу на Nikon D3100 18-55VR kit

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За посиланням на розетку ультразум, але якщо приймається варіант б/у дзеркального фотоапарату, то я б звернув увагу на Nikon D3100 18-55VR kit

 

А ультразум - это плохо?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивлячись для яких задач. Що фотографувати будем?

 

Да ничего такого,себя,детей)что то в этом роде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Дивлячись для яких задач. Що фотографувати будем?

 

Да ничего такого,себя,детей)что то в этом роде.

 

 

для себе - це поняття дуже широке. одним для себе телефона хватає, іншим  5000$ на техніку мало

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ультразум - это плохо?

 

Ні, ултразум - це непогано. Це універсально. Просто дзеркалки, навіть початкового рівня, дають більше поле для творчості, можливість змінювати об'єктиви для зйомок різних сюжетів ну і т.д. Але якщо потрібен універсальний фотоапарат на усі випадки життя (без зміни об'єктивів), то ультразум саме те, що потрібно.

Тут вже ви повинні вирішити, як ви його будете експлуатувати і який хочете отримати результат.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

 

Дивлячись для яких задач. Що фотографувати будем?

 

Да ничего такого,себя,детей)что то в этом роде.

 

 

для себе - це поняття дуже широке. одним для себе телефона хватає, іншим  5000$ на техніку мало

 

 

В плане не собираюсь всяких букашек или птичек фотографировать. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

В плане не собираюсь всяких букашек или птичек фотографировать. :)

 

 

купи тоді собі телефон новий із класною камерою - буде все в одному

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Опишу свою ситуацію...

5 років тому придбав ультразум Canon SX40. Хороший апарат з можливісю ручних налаштувань. Через три роки після активного юзання задумався над покупкою дзеркалки, так як почала не влаштовувати якість фотографій і задовбало відходити від об'єкту зйомки на 20 метрів, щоб добитися розмитого фону :)  (так як приходилось фоткати на довгому кінці, відкрита діафргама не давала потрібного розмиття).

Десь рік тому придбав Canon 650D. Звичайно плюси помітні відразу. Це і "скорострільність" камери, і можливість зйомки в RAW, і звичайно вища якість, і можливість замінювати об'єктиви.

Хоча є і мінус - це зйомка відео.... якість зйомки звичайно на висоті, але кітовим об'єктивом нормально знімати не вийде (постійне жжужання автофокуса, часте його промазування, звичайно можна вручну крутити фокус, але це дуже не зручно, особливо коли знімаєш малих дітей, які не місті не сидять). Навіть з STM об'єктивом (50 mm, 1.8) часто маже фокус :( .

І так: не можу сказати, що старий ультразум пилиться на полці. Відео тільки ним і знімаю, А для фото - зекралка.

Хоча по великому рахунку, для себе  з головою вистачає ультразуму (ну принаймні на перших порах). А потім, якщо бажання фотографувати буде рости, то і сам зрозумієш, чи треба тобі зеркалка чи ні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

 

В плане не собираюсь всяких букашек или птичек фотографировать. :)

 

 

купи тоді собі телефон новий із класною камерою - буде все в одному

 

 

Есть такой, но хочется фотоаппарат

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Користувався L820 (трохи старіша модель за цю) - за свої гроші відмінний апарат. Коли в мене не було фулХД технікі, то навіть знімав ним відеоролики для тв і презентацій. При нормальному освітленні відео кльове виходить.

Для фото теж універсальний апарат - зум, автофокус, всякі там нічні режими і тд. Мінуси - відсутність ручного фокусу і об"єктив постійно дуже тихесенько жужить, але то норма для нього. За три роки активного юзання тільки гумова накладка на місці хвату відклеїлася, а так все нормально працює і досі. Кришка батарейного блоку не бовтається, хоча доволі часто відкривалася-закривалася.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...