Перейти до змісту

Як розділити інет на два компа?


Рекомендовані повідомлення

Існує потреба розділити сетевий кабель на два компа.Інет "ДМ".Мають піднести свіч,які характеристики не знаю,на чотири виходи,сказали має підійти.Приблизна ціна 230 гривень.Хотілося б взнати як це робиться і які можуть виникнути проблеми?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Во первых, покупай не свитч, а маршрутизатор. (думаю, 230 грн за свитч - это явный перебор, за такие деньги легко можно рутер купить)

Во вторых, могут возникнуть проблемы с авторизатором на втором компе - тогда вроде нужно звонить и просить отключить авторизатор (но я в свое время немного не так делал ;))

Больше ничего не скажу - пусть более сведущие знатоки построения сетей посоветуют... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Во первых, покупай не свитч, а маршрутизатор. (думаю, 230 грн за свитч - это явный перебор, за такие деньги легко можно рутер купить)

Во вторых, могут возникнуть проблемы с авторизатором на втором компе - тогда вроде нужно звонить и просить отключить авторизатор (но я в свое время немного не так делал ;))

Больше ничего не скажу - пусть более сведущие знатоки построения сетей посоветуют... :)

маршрутизатор скількі коштує приблизно,і проблеми з авторизатором залишаться?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тут

тут

сможешь найти что-нить полезное для себя

да и вообще в Софте уже не раз такой вопрос поднимался

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В принципі один з компів ноутбук,мені щось казали про WI-FI адаптер але що там до чого я безпоняття.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Замов виклик спеціаліста, бо наплодиш потім топіків - як налаштувать роутер і тд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В ноуті Wi-Fi є?

Якщо є то можеш придбать у мене роутера за 250 грн з 4ма LAN + WAN портом + прінт сервером і wi-fi модулем

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене та ж сама ситуація. З"явився ноут з Wi-Fi, тепер думаю, як оптимально під"єднати обидва компа.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та по-любому покличу когось на допомогу.Бачу не так це просто як здавалось

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

простой вариант - 2 сетевые в РС. а ноут время от времени (по необходимости) подключать

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та по-любому покличу когось на допомогу.Бачу не так це просто як здавалось

насправді все легко але ж то хоть раз треба самому налаштувать...

D-Link DI 524 - вот що вам треба

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

проблем багато виникне, але всі можна вирішити не викликавши і не плативши нікому

так я як це зробив, і 2 компи роблять нормально;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2Shura

А если в лом включать комп? А если среди ночи припёрло на Борду залезть - то что, идти включать комп, чтобы инет был?

Намного проще ноут из-под подушки достать ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2Shura

А если в лом включать комп? А если среди ночи припёрло на Борду залезть - то что, идти включать комп, чтобы инет был?

Намного проще ноут из-под подушки достать ;)

Так отож. Комп до того ж сцуко жужжить, а ноут працює тихо. Думаю роутер з Wi-Fi ідеальний варіант.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

проблем багато виникне, але всі можна вирішити не викликавши і не плативши нікому

так я як це зробив, і 2 компи роблять нормально;)

помню.. не один день тема доповнювалась...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В ноуті Wi-Fi є?

Якщо є то можеш придбать у мене роутера за 250 грн з 4ма LAN + WAN портом + прінт сервером і wi-fi модулем

так є,4ма LAN + WAN портом + прінт сервером і wi-fi модулем правельно зрозумів це можливість інет і через кабель і wifi тянути,і зв"язок з іншим компом буде і сетка ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

саме так

ок,зараз з"ясую деякі моменти і дам знати на рахунок купівлі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А если в лом включать комп? А если среди ночи припёрло на Борду залезть - то что, идти включать комп, чтобы инет был?

я когда доживу до того, чтоб строить дома сетку - то один комп точно будет постоянно жужжать в своем уголке :)

тем более, я предложил самый простой вариант.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В ноуті Wi-Fi є?

Якщо є то можеш придбать у мене роутера за 250 грн з 4ма LAN + WAN портом + прінт сервером і wi-fi модулем

какая модель роутера/модуля?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поставив я D-Link DI 524 настроїти самому не вдалось поміг один знайомий,але включити його толком не вдалось,не хочуть авторизатор виключати на ДГ,прийдеться заяву в понеділок писати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І чому це тобі авторизатор не хочуть відключати? Мені дома відключили по дзвінку, на роботі також.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...