Перейти до змісту

GTA Lviv


Гість TifostUA

Рекомендовані повідомлення

Всі їхні сайти закриті, разрабів знайти ніхто не може і чи буде дема, також ніхто не знає :)

Неправда пробуй цей http://gtalviv.org.ua/

Демка номер 2 скачується тут http://upload.com.ua/get/900130473

Ну так хто може скачайте демку2

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

фотки ацтой! И наверное игра такая же! Кем играете хоть? Вуйком с полоныны??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нецікаво. Я можу теж саме зробити. Тільки треба - час, підтримку,команду і необхідні матеріали. Я ще не такі моди для Half-life робив (half-life - the last alians, half-life - S.T.A.L.K.E.R). А це можна забиндити на moo mapper. Тільки движок буде GTA 3. Ось і все. Самий + що вони зробили - картографію. ТОчність вимірювана будинків. Правда деякі надписи недороблені (на англійській). А так - середня модифікація.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нецікаво. Я можу теж саме зробити. Тільки треба - час, підтримку,команду і необхідні матеріали. Я ще не такі моди для Half-life робив (half-life - the last alians, half-life - S.T.A.L.K.E.R). А це можна забиндити на moo mapper. Тільки движок буде GTA 3. Ось і все. Самий + що вони зробили - картографію. ТОчність вимірювана будинків. Правда деякі надписи недороблені (на англійській). А так - середня модифікація.

Так це ж тільки "ДЕМО ВЕРСІЯ" -_- Коли вийде повна версія тоді і будеш щось говорити. А зараз пока зарано ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нецікаво. Я можу теж саме зробити. Тільки треба - час, підтримку,команду і необхідні матеріали. Я ще не такі моди для Half-life робив (half-life - the last alians, half-life - S.T.A.L.K.E.R). А це можна забиндити на moo mapper. Тільки движок буде GTA 3. Ось і все. Самий + що вони зробили - картографію. ТОчність вимірювана будинків. Правда деякі надписи недороблені (на англійській). А так - середня модифікація.

До недавнього часу мод робили лише 2 людини, як зараз не знаю...

А ГТА Берлін, повна лажа. Її поставити, то легше свій мод зробити, та і модельки авто там не дуже -_-

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нецікаво. Я можу теж саме зробити. Тільки треба - час, підтримку,команду і необхідні матеріали. Я ще не такі моди для Half-life робив (half-life - the last alians, half-life - S.T.A.L.K.E.R). А це можна забиндити на moo mapper. Тільки движок буде GTA 3. Ось і все. Самий + що вони зробили - картографію. ТОчність вимірювана будинків. Правда деякі надписи недороблені (на англійській). А так - середня модифікація.

До недавнього часу мод робили лише 2 людини, як зараз не знаю...

А ГТА Берлін, повна лажа. Її поставити, то легше свій мод зробити, та і модельки авто там не дуже -_-

Ну якщо ти маєш - то виложи на фтп. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тіфост - ти про берлін? А що? Мало стрелялок про 2 світову? Просто там райночик і машини - і все? Нічого цікавого. А в Львів ніхто грати небуде, тому, що вийде скоро GTA 4.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тіфост - ти про берлін? А що? Мало стрелялок про 2 світову? Просто там райночик і машини - і все? Нічого цікавого. А в Львів ніхто грати небуде, тому, що вийде скоро GTA 4.

Що до того, що ти кажеш, що не будуть грати GTALviv це неправда. Я впевнений, що і в 4-ту ГТА і в Львів будуть грати тому, що ці ігри є досить цікавими. Львів тим, що це українська ігра, українське місто, атвтомобілі там також ті що їздять по містам України, та і місії нові мають бути. А GTA 4 це продовження вже досить популярної ігри ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво, буде третя демка, чи будимо ходити негром в Львові (представляю як це буде :))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хм.. тре скачати.. якщо крім Сихова там є хоча б рідний політех... ууууу. завжди мріяв завтітати в деканат з гранатометом :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а що за пароль вводити я неврубаюсь ;):)

Гра супер!Хтось закине на фтп нормальну 2 демку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...