Перейти до змісту

Куплю Xiaomi Mi Band


CosmoPilot

Рекомендовані повідомлення

Добрий день

Порадьте магазини, де можна купити цей чудо-девайс або може хтось на форумі продає.

Буду дуже вдячний

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибачте за офф.топ, але раджу топікастеру подивитися в сторону якогось іншого девайсу.

В мене пропрацював 2,5 місяці, при чому за перший місяць порвався ремінець.

І скільки відзивів не читав, в основному негативні.

Єдина перевага цього девайсу - його ціна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибачте за офф.топ, але раджу топікастеру подивитися в сторону якогось іншого девайсу.

В мене пропрацював 2,5 місяці, при чому за перший місяць порвався ремінець.

І скільки відзивів не читав, в основному негативні.

Єдина перевага цього девайсу - його ціна.

в мене був теж. купляв в алло, ремінь не рвався, все добре, яка його подальша доля не знаю оскільки продав в моєму використанні активно він був 2 місяці, а потім ще 4 пролежав.

особисто візьму його знову але тільки версію S, якої в Україні поки немає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибачте за офф.топ, але раджу топікастеру подивитися в сторону якогось іншого девайсу.В мене пропрацював 2,5 місяці, при чому за перший місяць порвався ремінець.І скільки відзивів не читав, в основному негативні.Єдина перевага цього девайсу - його ціна.

І де ж Ви читали стільки негативних відгуків? Xiaomi mi band рахується одним з найкращих фітнес браслетів. Скільки я читав відгуків та дивився оглядів, лише позитивні.

А купити можна як в Україні, так і в "вузькооких" друзів. Все залежить чим Ви готові пожертвувати: часом чи коштами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Усім спасибі. Купив в Алло за 429грн (брався на подарунок, тому часу було обмаль).

Тема закрита

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...