Перейти до змісту

Хто що готуватиме на Новий рік?


yura-patriot

Рекомендовані повідомлення

Всім привіт!!!

Власне тут вже є  майже така темка-супер темка,про вечерю,але це ж НР, просто цікаво,хто що готує саме на новий рік,можливо в когось є якісь фішки! (ну не салат олів"є)  :) Хоча для мене НР це не свято,але точно не банальна вечеря,ось думаю,як її "приукрасити" , а ви що зазвичай,або просто, що плануєте на НР ? ікра,шампусік полюбе,а ще?, нуууу ладно і олів"є)),а ще?

 Відповіді:"Випиваю бутилку шампанського,з"їдаю бутерброд з ікрою і йду гуляти нащо мені ті заморочкі, також приймаються.)) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я завжди печу качку з картоплею на Новий рік. І ще хочу бутерброди з червоною ікрою зробити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що саме будемо готувати на НР, поки що не знаю... Але, салат олив`э буде-то точно))) Фанат а цього салату, і НР без нього не уявляю( ну "совок", що поробиш) :-) Будуть фаршировані  печінкою тріски яйця , картопелька з куркою, вінегрет,  і купа всякого різного))) Точно не знаю меню, але, думаю, буде всього і багато, бо святкуватиме родиною-швагро з жінкою і 2 дітками, мама-теща. Одне знаю точно, 1 січня, шашлики будуть!!!!! Якщо буду живий-здоровий, з фотографую святковий стіл.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 Якщо буду живий-здоровий, з фотографую святковий стіл.

Тьььфу на тебе))), краще не фотографуй,аби був здоровий!!

І я б щось новеньке підслухала б

А я про шо?)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...