Перейти до змісту

Петиція. Щодо недовіри голові Державного агенства лісових ресурсів України Олександру Ковальчуку


kmd

Рекомендовані повідомлення

  • Адміністратори

https://petition.president.gov.ua/petition/18025

Допоможіть зберегти ліси від знищення!

ЕЛЕКТРОННІ ПЕТИЦІЇ

Офіційне інтернет-представництво Президента України

СУТЬ ЗВЕРНЕННЯ:

Щодо недовіри голові Державного агенства лісових ресурсів України Олександру Ковальчуку

Прізвище, ім’я, по батькові автора (ініціатора): Мігальчук Василь Сергійович

Статус: триває збір підписів

Петиція №22/018025-еп. Подана 30.11.2015

Дата початку збору підписів: 30.11.2015

ТЕКСТ ЕЛЕКТРОННОЇ ПЕТИЦІЇ:

Відповідно до кваліфікаційних вимог на посади керівників лісового господарства, як і на будь-які інші посади, призначаються спеціалісти з відповідною фаховою освітою та досвідом роботи у відповідній галузі не менше 5-ти років. В голови Державного агентства лісових ресурсів України Олександра Ковальчука профільна освіта і відповідний стаж роботи за фахом відсутні - він закінчив Житомирський аграрний університет за фахом «вчений агроном».

В біографії на офіційному сайті Агентства відсутні дані і повідомлення про 10 років стажу його роботи. Олександр Ковальчук на посади директорів держлісгоспів запровадив так звані «конкурсні комісії». Як показала практика, ці комісії існують для того, аби позбутися спеціалістів лісового господарства і на ці посади поставити «своїх» людей. Кадрова практика голови агентства згубна для галузі і веде її в глухий кут. З неї вимиваються кращі спеціалісти, які віддали багато років роботи і життя лісовому господарству України.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Не лінуємось, голосуєм, поширюєм.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

я все розумію..але з петицій немає ніякого толку(ІМХО) згадаймо петицію про відміну розмитнення авто(і не треба мені нагадувати про відміну додаткового митного збору, це й так було заплановано).
Як на мене то нам(волинянам) потрібно Кватирка гнати в шию, а то ніхто не може з ним справитися...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...