Перейти до змісту

Питання по Windows Vista.


Mazahacka92

Рекомендовані повідомлення

Тут проблема сестра захотіла Вісту, я скачав крякнутий дистрибутив 8в1 там усі версії Вісти, але яку ставити(Home Basic, Business, Home Premium чи Ultimate), залізо скажем так не дуже нове(Sempron 3000+, 1.4Гб оперативки, відеокарта інтегрована має 128 памяті.) Порадьте будь ласка!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю Home Basic для цього буде достатньо :)

Думаєш може непотягнути ? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

для алтімейта оперативки і відео малувато.

хоча в мене майже на аналогічному без питань йде,

але коли запускаю шось шо жре багато оперативки аеро відключається :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мда..... проблема я ж ставлю тільки ізза того що їй інтерфейс сподобався а Аеро тільки в Ультиматі ??? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаєш може непотягнути ?
чого ж, потяне, поставиться, в Уіндовсі буде комфортно працювати, ну там сапер, косинка, ворд... а от шото серйозніше може тормозить потроху :)

перша Віста якою я користувався була ліцензійна Бейсік...

було шкоду дуже ліцензійну зносити.. але інтерфейс алтімейта переміг) тому з часом наважився, поставив алтімейт.. не жалію..

win+tab рулить :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаєш може непотягнути ?
чого ж, потяне, поставиться, навіть в Уіндовсі буде комфортно працювати, ну там сапер, косинка, ворд... а от шото серйозніше може тормозить потроху :)

перша Віста якою я користувався була ліцензійна Бейсік...

було шкоду дуже ліцензійну зносити.. з часом наважився, поставив алтімейт.. не жалію..

win+tab рулить :)

СПС :) А 3д вікна це шось я тебе розумію :0040:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мда..... проблема я ж ставлю тільки ізза того що їй інтерфейс сподобався а Аеро тільки в Ультиматі ??? :)

Аеро не має тільки в Home Basic , став Home Premium ,там немає лишніх наворотів ,типу щифруваня і прочих корпоративних наворотів. :)

а так на цій системі гальма гарантовані, найбільше Vista любить память ,так що треба доставляти . якщо відео інтегроване GF6100 аєро запуститься ,якщо VIA то фігвам. :0040:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мда..... проблема я ж ставлю тільки ізза того що їй інтерфейс сподобався а Аеро тільки в Ультиматі ??? :)

Аеро не має тільки в Home Basic , став Home Premium ,там немає лишніх наворотів ,типу щифруваня і прочих корпоративних наворотів. :0040:

а так на цій системі гальма гарантовані, найбільше Vista любить память ,так що треба доставляти . якщо відео інтегроване GF6100 аєро запуститься ,якщо VIA то фігвам. :)

Відео 6100 спс :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...