Перейти до змісту

Питання по ресу Amiko SHD8900


Рекомендовані повідомлення

Зявилось повідомлення щось типу "SW is illegal,please contact with your dealer" і після вимкнення вічний бут.

Виявилось що мій рес клон. Правда при покупці запевняли що оригінал, але то вже в минулому.

Коротше відновлюючу прошивку залив + обновив. Конденсатори замінив.

Все працює крім налаштування супутникових каналів.

З ними танці з бубном.

Супутники бачить, рівень сигналу 80-86, якість 95-100, а от канали відсканувати не можу.

Коли спробував залити сторонні налаштуваннями каналів то просто з пульта не перемикає і пише що сигнала нема.

Нет перешерстив, в чому проблема догадуюсь. Наскільки зрозумів потрібно міняти і шити АТ88.

Питання наступне - хто в нас толково займається відновленням роботи цих ресів і що це мені коштуватиме?

Можна в темі або в приват.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

S30,

є один варіант, поставити енігму, сканувати трансподери буде і можна буде налаштувати канали

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там з енігмою фігня. Далі надпису "лоадер" діло не просувається. Судячи з усього з нею теж трабли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там з енігмою фігня. Далі надпису "лоадер" діло не просувається. Судячи з усього з нею теж трабли.

ні, я думаю все там нормально, бо енігма ставиться в інше місце. Ябо не правильно всі процедури робили або міняти флешку потрібно. 3 4 флешок тільки одна в мене підійшла. Ну і обовязково fat32 має бути
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та ні, я не пробував її перезаливати.

Хоча спробувати варто як вихід.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Швидше за все питання буде неактуальне.

Встановив енігму. Юзаю цілий день. Не думав що вона так просунулась за той час як  її бачив останній раз.

Реально краще спарка. Налаштування більш гнучкі та якість зображення краща і можливостей більше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...