Перейти до змісту

оцифровка відеокасет


Рекомендовані повідомлення

ситуація така, є відеокасета, на якій знято одне дуже важливе сімейне відео..

потрібно оцифрувати її для того щоб потім гарно обробити і зробити деяким людям приємно :)

питання таке: як це зробити? є ноут, є пк, відеомагнітофон заберу в сусіда, що ще потрібно?

наперед дякую.

зі. на форумі шукав, не найшов подібної теми. якшо розмістив не там прошу начальство перенести...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю точно, але мабуть тобі треба плата нелінійного монтажу в комп(сам розумієш з ноутом ніяк).

Ти тільки можеш наявними засобами зчитати відео своїм Video In відеокарти(чи на ТВ-тюнері).....а аудіо ніяк..тому....

Легший спосіб....здай касету наприклад в Профото на Театральній площі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

раза 3 точно видел что-то подобное... не знаю как ты искал.

видеовход на видеокарте+линейный вход на звуковой

VirtualDub

adios!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну лінійний на звуковій, а де він 3.5мм візьметься на відеомагнітофоні VHS? Чи є? На мому нема

Хотя хто зна? Там 3 штекера відео і аудіо-л/п

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Легший спосіб....здай касету наприклад в Профото на Театральній площі
там годин 7, думаю в мене грошей не фатить...
Переходников с "тюльпана" на "пальчик" есть навалом. Что мешает купить?
а толку, спочатку тюльпана тра найти.. тим быльше в мене самого штуки три валяється...
або прийти до мене в гості і зняти зі звуком з мого тюнера.
тюнер в мене і самого є... нема шо в нього фтикати..
VirtualDub
якшо з тюнера знімати, то рідний Pinnacle Studio буде краще в моэму випадку, імхо, чи ні?
Ну лінійний на звуковій, а де він 3.5мм візьметься на відеомагнітофоні VHS? Чи є?
і на моєму нема, тіко один великий разём кажись.. хз навіть як називається...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Майже на будь-якому відеомагнітофоні є композитний вихід -- три (два в випадку моно) тюльпана -- жовтий (відео), білий (лівий аудіо канал або моно) і червоний (правий аудіо канал). Так і підключаємо -- відео до тюнера, а два тюльпана через перехідник в 3.5 мм джек на вхід звуковухи.

2. Якщо ж тюльпанів немає, значить є SCART -- широкий такий роз'єм з багатьма контактами. Купуємо на базарі перехідник зі SCART на три тюльпана і читаємо пункт 1

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2. Якщо ж тюльпанів немає, значить є SCART -- широкий такий роз'єм з багатьма контактами. Купуємо на базарі перехідник зі SCART на три тюльпана і читаємо пункт 1
угумс, він

1) порадиьб хтось де краще купити?

2) сіко вартуватиме?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

коштує гривень 5-7. Купити можна майже в будь-якій точці на Варшавці, яка торгує антенами, кабелями, радіодеталями і т.д. Наприклад у "клітці" біля виходу до валютчиків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

угумсь, знайшов я такого перехідника, тіко там не три тюльпани, а чотири - два на звук, один відео, а четвертий нашо? також відео? :g27:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

який колір тюльпанів? Тобі потрібні жовтий (відео), білий і червоний (аудіо). А взагалі виходи з перехідника можуть бути підписані, подивись уважно.

P.S. Забери оголошення з підпису. Перше усне попередження.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо ти нічо не вткнеш в лишній 4 роз'єм то проблеми не буде. Я так розумію це перехідник SCART-тюльпани.

По ідеї план такий

1. На відеомагнітофон чіпляєм перехідник SCART-тюльпани втикаєм туди три штекера

2. На лінійний твоєї звукової плати ставим перехідник із 3.5мм-на два аудіо-тюльпани, а в тюнер втикаєм жовтого.

3. Усе

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А взагалі виходи з перехідника можуть бути підписані, подивись уважно.
угумсь, підписані... на кожному пише "Japan" :)

отже в теорії розібрався, в суботу буду на практиці застосовувати отримані знання :)

дякую всім, виникнуть питання ше то задам)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тепер ситуацыя така. э магнітофон з якого виходить два тюльпана(один відео і один звук).

зі звуком зрозуміло -перехідник з тюльпана на джек 3,5 є.

другий тюльпан тра в тюнер саджати? так він туди не влазить. там дирка замала і він туди не влазить. :sm128:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти напевно хочеш впихнути його в ВЧ (антенний) вхід, а тобі потрібен композитний вхід, або S-Video (через ще один перехідник)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

вже два тижні назад зо всім розібрався :lol: просто забуфсь відписатись

всім ДЯКУЮ, тему можно закривати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...