Перейти до змісту

Потрібна консультація по земельному питанню


miDas

Рекомендовані повідомлення

Ситуація наступна.

Є приватизована квартира в одноповерховому багатоквартирному (4 квартири) будинку. Будинок знаходиться в аварійному стані, всі квартири крім моєї зруйновані, а мешканці вже більше як 10 років назад відселені в інші приміщення. Мені іншого приміщення не надають у зв'язку із відсутністю. Можна було б цю квартиру продати, однак не приватизована земельна ділянка, а сама квартира без землі нічого не варта. Міська рада не надає дозвіл на приватизацію, мотивуючи тим, що згідно норм ЗК України земельна ділянка у даному випадку може передаватися у власність (користування) лише об'єднанню співвласників будинку. Такої ж позиції і суд, який залишив позов до міської ради про надання земельної ділянки у власність без задоволення. Але як таке об'єднання створити, коли інших мешканців (власників) немає??? Підкажіть, будь ласка, як вийти з даної ситуації?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ситуація наступна.

Є приватизована квартира в одноповерховому багатоквартирному (4 квартири) будинку. Будинок знаходиться в аварійному стані, всі квартири крім моєї зруйновані, а мешканці вже більше як 10 років назад відселені в інші приміщення. Мені іншого приміщення не надають у зв'язку із відсутністю. Можна було б цю квартиру продати, однак не приватизована земельна ділянка, а сама квартира без землі нічого не варта. Міська рада не надає дозвіл на приватизацію, мотивуючи тим, що згідно норм ЗК України земельна ділянка у даному випадку може передаватися у власність (користування) лише об'єднанню співвласників будинку. Такої ж позиції і суд, який залишив позов до міської ради про надання земельної ділянки у власність без задоволення. Але як таке об'єднання створити, коли інших мешканців (власників) немає??? Підкажіть, будь ласка, як вийти з даної ситуації?

в інших трьох квартирах де юре хтось прописаний? Опишіть скільки власників є в будинку - 4? чи більше, менше? Справа в тому, що якщо є 2 власники одного будинку, то зем.ділянку можна приватизувати під своєю частиною будинку без участі іншого власника будинку. В іншому випадку треба щоб всі квартири були приватизовані, від всіх власників пишеться заява про відвід землі для обслуговування житлового будинку в спільну сумісну власність.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Інші квартири повністю зруйновані і наскільки мені відомо вони не були приватизовані, а їх колишні мешканці переїхали в інші квартири, тобто за даними адресами ніхто не прописаний. На сьогоднішній день невідомий статус цих квартир, ясно одне: що будинок і надалі вважається багатоквартирним. Наскільки вдалим (можливим) буде варіант звернення до міської ради щодо отримання дозволу на приватизацію всього будинку (із врахуванням зруйнованих квартир) з подальшим ініціюванням відведення землі для обслуговування будинку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може піди в вищі органи - і там у них спитай, я незнаю куди точно. в ЖЕК (якшо він це цього стосується)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якшо вам треба співвласників, а їх нема.... то створіть їх. Продайте половину квартири свому родичу, зробіть різні входи, і створіть з ним обьеднання! ОП-ЛЯ!

(якшо не можете змінити систему, підлаштуйтесь під неї)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якшо вам треба співвласників, а їх нема.... то створіть їх. Продайте половину квартири свому родичу, зробіть різні входи, і створіть з ним обьеднання! ОП-ЛЯ!

(якшо не можете змінити систему, підлаштуйтесь під неї)

Не проходить, оскільки потрібно створити об'єднання співвласників будинку, а не окремо взятої квартири :)

Можливо хтось знає інший спосіб?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти так і не сказав де ті співвласники. Ти їх не можш знайти, чи не хочеш їх залучати, шоб не ділитись грошима у разі продажу? Бо якшо їх ПЕРЕСЕЛЯЛИ з цього будинку, то їм надавали житло, з цього можна і починати пошук.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

справа в тому, що вони не були власниками своїх квартир, квартири державні, лише я приватизував свою квартиру

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Найкраще такі питання виішує суд, проте треба виробити лінію "нападу" і назбирати потрібних бумажок побільше. В любому випадку треба звернутись до адвокатів, і навіть можна поговорити з деякими "продвинутими" працівниками агенств нерухомості. Вони зазвичай знають багато чого і можуть допомогти з бумажками.

Сам ти нічого не придумаєш, тут треба освіту спец. мати. :-(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...