Перейти до змісту

Продам сухий корм для котів та собак, в якого вийшов строк придатності


CBEPXECTECTBEHEH

Рекомендовані повідомлення

Так компанія в якій я працюю є виробником зі світовим ім'ям (так в нашому регіоні є і такі)

Тоді вже озвучте, чого ж тут. Я б наприклад хотів би знати в кого тут стандарти і всьо такоє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підприємства нашого ринку даного виробника (як і всі інші по усій земній кулі) сертифіковані по стандартам якості ISO 9001 та стандарту безпеки харчових продуктів ISO 22000.

Тому і виконують їх вимоги.

Чули про таке?

Чи ви ще живете та мислите "стандартами" совка і їх нормами "екс срср" продажних сан станцій?

П.С. Якщо в особисто не в курсі, то це не означає, що у нас такого не існує.

Я тільки кажу про те, що бачу на власні очі. Якщо ваша "фірма" працює по світових стандартам честь і хвала, але я переконаний, що переважна більшість громадян не в курсі, що в нас є таке. Так що не умнічайте про совкові стандарти і т.д і т.п. Кажіть по суті, а то в вашому пості ніякої конкретики, так водичка....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це ж наскільки треба "любити" свого свого меншого члена родини :g26: - щоб купувати йому протермінований (небезпечний) :0118: продукт.

А наскільки люди не люблять себе щоб купувати і їсти фастфуд!? (ну так.. він роками не псується, значить їсти його можна)

А скільки безпритульних котиків чи песиків ви нагодували (навіть їжею непершої свіжості)? (ну так... краще хай самі по смітниках собі шукають їжу або помруть з голоду, бо годувати несвіжим то но-но)

Купувати собі і купувати тому хто сам не в змозі собі купити (діти, тварини), а залежні від вас (вашого рішення) - це дві великі різниці :_22:

Тобто треба купувати протермінований продукт, щоб ним годувати безпритульних.

Це такий акт милосердя? Ви так практикуєте?

П.С. якщо вже переходимо на обговорення моєї скромної персони, (а не протермінованих - не якісних продуктів :0136: )

То розповім, що нагодував одного :cat: .

І годував (вдома :g26: ) його як рідного члена моєї родини рік.

(Але два :cat: :cat: в однокімнатній - забагато.)

Доки не знайшов йому нову нормальну родину.

Мені наразі і свого вистачає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так компанія в якій я працюю є виробником зі світовим ім'ям (так в нашому регіоні є і такі)

Тоді вже озвучте, чого ж тут. Я б наприклад хотів би знати в кого тут стандарти і всьо такоє.

Це виходить за межі обговорення даної теми.хоча межі і так вже усі перейшли).

А компаній що дотримуються таких стандартів більше ніж ви гадаєте, просто ви ніколи не звертали на це увагу :_04:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це виходить за межі обговорення даної теми.хоча межі і так вже усі перейшли). А компаній що дотримуються таких стандартів більше ніж ви гадаєте, просто ви ніколи не звертали на це увагу

Ну раз ми тут вже про корм, то чому ж тільки про "котячий"?

Написали б одне слово - назву бренду та й всі справи. І я б знав який "корм" собі купувати.

А щодо компаній із стандартами 22000 то я ніколи цим не цікавився. А от тепер

...компанія в якій я працюю є виробником зі світовим ім'ям (так в нашому регіоні є і такі)

цікавить дуже.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підприємства нашого ринку даного виробника (як і всі інші по усій земній кулі) сертифіковані по стандартам якості ISO 9001 та стандарту безпеки харчових продуктів ISO 22000.

Тому і виконують їх вимоги.

Чули про таке?

Чи ви ще живете та мислите "стандартами" совка і їх нормами "екс срср" продажних сан станцій?

П.С. Якщо в особисто не в курсі, то це не означає, що у нас такого не існує.

Я тільки кажу про те, що бачу на власні очі. Якщо ваша "фірма" працює по світових стандартам честь і хвала, але я переконаний, що переважна більшість громадян не в курсі, що в нас є таке. Так що не умнічайте про совкові стандарти і т.д і т.п. Кажіть по суті, а то в вашому пості ніякої конкретики, так водичка....

Так може проблема в громадянах?

Хоча це тільки ваші особисті переконання.

А ви думали що я вам тут надам акт, прикріплю фото звіт,

з адресами, номерами контактних телефонів та прізвищами ? :_07:

П.С. Як би вона була б моєю я б зараз тут з вами не мав би часу теревенити :D:0003:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Demeter,

Брендів (ТМ) у неї дуже багато, і з кормом для тварин зокрема - теж далеко не один (і на нашому ринку), але корма ці у нас не виготовляють, реалізують експорт.

А в українських фабрик інша продукція.

Рекламувати не буду не мої методи. :_06:

А то зараз звинуватять в упередженому ставленні.

Залишмо маленьку інтригу :_12:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Demeter,

Брендів (ТМ) у неї дуже багато, і з кормом для тварин зокрема - теж далеко не один (і на нашому ринку), але корма ці у нас не виготовляють, реалізують експорт.

А в українських фабрик інша продукція.

Рекламувати не буду не мої методи. :_06:

А то зараз звинуватять в упередженому ставленні.

Залишмо маленьку інтригу :_12:

Ой нащо та інтрига. Тут і так все зрозуміло. Nestle. А виробник в нашому регіоні - Торчин.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хіба "Торчин" - це виробник ? :_09:

Я вважав їх ТМ. :_07:

Ці тонкощі мене, як споживача, хвилюють мало :)

Просто згадав як колись, в студентські роки, мої одногрупники перебивали дати на майонезах цього, як ви кажете, ТМ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хіба "Торчин" - це виробник ? :_09:

Я вважав їх ТМ. :_07:

Ці тонкощі мене, як споживача, хвилюють мало :)

Просто згадав як колись, в студентські роки, мої одногрупники перебивали дати на майонезах цього, як ви кажете, ТМ.

А тепер мені цікаво, що і навіщо перебивали?

І в якому році?

Гіпотетично:

Це ж до такої делікатної (і напевне таємної справи) допустили "зелених" та "балакучих" студентів ? :0161:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобто треба купувати протермінований продукт, щоб ним годувати безпритульних.

Це такий акт милосердя? Ви так практикуєте?

це мій таємний план по винищенню безпритульних та знайомих котів

Купувати собі і купувати тому хто сам не в змозі собі купити (діти, тварини), а залежні від вас (вашого рішення) - це дві великі різниці :_22:

сподіваюсь Ви годуєте тварин лише найсвіжішими еко продуктами: телятина ще вчора паслась на альпійських луках, а риба плавала десь у Балтійському морі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сподіваюсь Ви годуєте тварин лише найсвіжішими еко продуктами: телятина ще вчора паслась на альпійських луках, а риба плавала десь у Балтійському морі

А чому така дискримінація? Котів шкода, а телят - ні! Це не справедливо.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

lilechka, навіщо такі ж крайнощі? (Хіба що у вашої родини такий раціон. :0114: )

Спробуйте застосувати здоровий глузд.

Повторюсь

І годував (вдома :g26: ) його як рідного члена моєї родини рік.

Як на мене цього цілком достатньо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чому така дискримінація? Котів шкода, а телят - ні! Це не справедливо.

коти - хижаки і їм потрібно м"ясо. На травичці вони довго не протягнуть

Повторюсь

І годував (вдома :g26: ) його як рідного члена моєї родини рік.

Як на мене цього цілком достатньо.

то Ви і решту членів родини хімічним кормом годуєте?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А тепер мені цікаво, що і навіщо перебивали? І в якому році? Гіпотетично: Це ж до такої делікатної (і напевне таємної справи) допустили "зелених" та "балакучих" студентів ?

Дату на майонезах. Виготовлення чи кінцевого терміну споживання, не знаю. Було це десь роках в 2007-2010. Точніше не скажу. Стосовно "навіщо" то тут, думаю, пояснювати не потрібно? Так, студентів. Так, допустили. Так хто допустив мусив би взяти в них підписку про довічне нерозголошення, або виплачувати супер-зарплату. Але чомусь не практикував ані першого, ані другого.

Як розуміємо до кінцевого споживача доходила лажа, хоча із нормальним терміном придатності. От вам і стандарти.

Справедливості заради, скажу, що тепер, здається, дату наносять лазером (чи чим там?) тому перепаяти її як тоді, "зелені" і "балакучі" вже не зможуть...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чому така дискримінація? Котів шкода, а телят - ні! Це не справедливо.

коти - хижаки і їм потрібно м"ясо. На травичці вони довго не протягнуть

Повторюсь

І годував (вдома :g26: ) його як рідного члена моєї родини рік.

Як на мене цього цілком достатньо.

то Ви і решту членів родини хімічним кормом годуєте?

А де ви це прочитали ? процитуйте, будь -ласка, якщо не наклеп.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А де ви це прочитали ? процитуйте, будь -ласка, якщо не наклеп.

тобто хочете сказати що готуєте/ годували тварин лише натуральними продуктами?

чи щиро вірите, що корм без хімії?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

lilechka, Не побачив цитати? :_40:

Інакше змушений буду змінити про вас свою думку не в кращу сторону. :g09:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибачте за моє припущення!

Ви так "виросли" в моїх очах! Людей, які живуть у місті і не годують домашніх улюбленців купованими кормами, одиниці! Ціную людей, які так дбають про здоров"я тварин! Реальна повага Вам!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...