Перейти до змісту

З Днем Захисника Вітчизни!


М.Е.Х.А.Н.И.К

Рекомендовані повідомлення

Зранку в роті пахне кака,

За вікном холодна мряка.

Поруч жінка без білизни,

З Днем Захисника Вітчизни!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли тисячі наших хлопців віддали життя за Україну - глузувати зі свята?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нічого розумнішого не придумав написати ?

Коли тисячі наших хлопців віддали життя за Україну - глузувати зі свята?

Я не в тому смислі... Хто як хоче так і розуміє...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Любі наші мужчини! Вітаю вас з Днем захисника Вітчизни!

Нехай ваші сила та мужність завжди базуються на любові та підтримці рідних і близьких. І після будь-яких суперечок і баталій, які часто трапляються у повсякденному житті, вдома на вас завжди чекає затишок і мир. Міцного здоров’я, успіхів та надійного тилу! І нехай вам завжди буде кого захищати, але не буде від кого! Цілую й міцно обіймаю

:0153: :_10:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так в тому то й справа, що День Захисника Вітчизни - 23 лютого, а сьогодні День Захисника України, День Українського Козацтва, ну і звісно Свята Покрова Пресвятої Богородиці.

Усіх вітаю зі святом! Усім нам миру, добробуту і благополуччя

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так в тому то й справа, що День Захисника Вітчизни - 23 лютого, а сьогодні День Захисника України, День Українського Козацтва, ну і звісно Свята Покрова Пресвятої Богородиці.

Усіх вітаю зі святом! Усім нам миру, добробуту і благополуччя

:0162:

:0136:

Державне свято

Свято встановлено 14 жовтня 2014 р. указом Президента України Петра Порошенка з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві та на підтримку ініціативи громадськості[6]. Цим же указом скасовано указ Президента України Леоніда Кучми 1999 р., яким встановлювалося свято — День захисника Вітчизни, що відзначалося щорічно 23 лютого.

:_04::_12:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для мене особисто Вітчизна - це моя країна, мій край де я живу та народилась і живуть мої діти, це моя Батьківщина, яка зветься Україною.

Тому кожен для себе сам трактує що для нього Вітчизна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...