Перейти до змісту

Продам старенькі вхідні двері


INVICTUS

Рекомендовані повідомлення

Така справа - мінятимуться вхідні двері в квартиру. Не знаю, чи вціліє коробка, але полотно 100% буде. Двері із нормальними замками і 3-ма комплектами ключів до них, обшиті шкірозамінником. Щоправда через вічко майже нічого не видно.

Розміри полотна: висота 200 см, ширина 81,5 см

Це буде відбуватись десь в проміжку з п'ятниці до понеділка включно(точніше знатиму в четвер, або в п'ятницю зранку).

Віддам полотно із замками за 250 грн. Самовивіз

Зв'язок через тему, ПП, або за номером 0935377548

post-10338-0-10146300-1442950733_thumb.j post-10338-0-79399600-1442950735_thumb.j post-10338-0-20297200-1442950738_thumb.j post-10338-0-05866800-1442950740_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

двері будуть в понеділок! розгляну всі пропозиції по цінах! пропонуйте, за скільки заберете!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

двері будуть в понеділок! розгляну всі пропозиції по цінах! пропонуйте, за скільки заберете!

Менял двери, отдал другу на шару на дачу, и кстати двери металлические (Китай) даже и не думал что такое можно продавать. Сорри если своим комментом отпугнул покупателей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

двері будуть в понеділок! розгляну всі пропозиції по цінах! пропонуйте, за скільки заберете!

Менял двери, отдал другу на шару на дачу, и кстати двери металлические (Китай) даже и не думал что такое можно продавать. Сорри если своим комментом отпугнул покупателей.

похвалитись захотілось???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

двері будуть в понеділок! розгляну всі пропозиції по цінах! пропонуйте, за скільки заберете!

Менял двери, отдал другу на шару на дачу, и кстати двери металлические (Китай) даже и не думал что такое можно продавать. Сорри если своим комментом отпугнул покупателей.

похвалитись захотілось???

Ну вот на тебе заминусили, Спасибо. Нет не похвалится, просто высказал свою мысль, а вот Ваши минуса вообще не к чему.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну вот на тебе заминусили, Спасибо. Нет не похвалится, просто высказал свою мысль, а вот Ваши минуса вообще не к чему.

Я ж нічого не кажу про продаж б/у небесних ліхтариків, чи ще чогось там. Було багато таких тем з дверима на борді - скористайтесь пошуком.

тому прошу не розводити срач в темі. якщо не цікавить - проходим повз

тим паче, я ж сказав, що розгляну всі пропозиції по цінах на ці двері... може хтось запропонує 100грн і віддам, а за сотку зараз і замків таких не купиш

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну вот на тебе заминусили, Спасибо. Нет не похвалится, просто высказал свою мысль, а вот Ваши минуса вообще не к чему.

Я ж нічого не кажу про продаж б/у небесних ліхтариків, чи ще чогось там. Було багато таких тем з дверима на борді - скористайтесь пошуком.

тому прошу не розводити срач в темі. якщо не цікавить - проходим повз

тим паче, я ж сказав, що розгляну всі пропозиції по цінах на ці двері... може хтось запропонує 100грн і віддам, а за сотку зараз і замків таких не купиш

Окея я понял. Вы очень вспыльчивы.

Фонари не б\у.

Приношу свои извинения что я Вас чем то обидел. Удалите тогда мой коммент.

А вот за минуса это уже не справедливо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Окея я понял. Вы очень вспыльчивы.

Фонари не б\у.

Приношу свои извинения что я Вас чем то обидел. Удалите тогда мой коммент.

А вот за минуса это уже не справедливо.

Та не "вспильчивый" я. Навіщо флудити дарма?

За видалення коментарів - це не до мене

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

поправочка - актуально буде в кінці тижня(четвер-п'ятниця)

пропонуйте за скільки заберете!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

двері будуть завтра десь в обід! віддам за 150 грн разом із замками і трьома комплектами ключів до них! можливо і дешевше!!!!

також можна буде зняти лише замки!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...