Перейти до змісту

право власності гараж


kos1

Рекомендовані повідомлення

яка орієнтовна ціна на оформлення права власності в нотаріуса на капітальний гараж в кооперативі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так в нотаріуса краще і запитати.

А земля кооператива чия? Бо толку з тієї власності якщо земля комунальна чи у власності ще будь кого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Має бути хоча б в оренді...тоді голова кооперативу пише записку, що гараж №такий то в кооперативі такому то належить тому то, робиться тех.паспорт(можу зробити) і отримується право власності на нерухоме майно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

гараж в кооперативі (назву не знаю) між вулицями Дубнівська і Рівненська мабуть більше року тому. є розписка про отримання грошей, а зараз нарешті дійшли руки до документального завірення факту зміни власника. от цікавить процедура і вартість

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я там робив один техпаспорт(якщо то дійсно там) Електроапаратна 7(це їхня юридична адреса), кооператив Стир-2.Якщо то цей я можу виготовити документи, бо в них земля є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо гараж зареєстрований за попереднім власником, як нерухоме майно - то до нотаріуса, ціну назве він.

Але судячи з того, що з документів - лише розписка - ніякого права власності на нього не було. Тому передусім треба вступати в члени кооперативу, а далі - легалізовувати гараж в інших, ніж нотаріус, органах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо є земля і справка від голови кооперативу,що гараж належить цій людині, то треба зробити техпаспорт на нового власника і подати в ЦНАП документи на отримання права власності...

Якщо є вже є старий техпаспорт і договір купівлі продажі - то треба новий техпаспорт на нового власника і подати документи в ЦНАП.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

san4ez1

яка вартість такого гаража?

скільки коштуватиме оформлення всіх документів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

отож, що я дізнався і що змінилось:

гараж в кооперативі Стир - 3

їм пофіг хто і що там робить, головне щоб оренду платили

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...