Перейти до змісту

Наша Яна - третя на ЧС!


difoto

Рекомендовані повідомлення

блискавична Яна ) я коли дивився заїзд, то думав що вже зламаю монітора на останньому колі ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Саме цікаве, що у всіх російських виданнях Яну видають з "Бєлоруссію"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Саме цікаве, що у всіх російських виданнях Яну видають з "Бєлоруссію"

А в нас ніхто не згадує, що аквафрешка її обігнала. Я не француженку маю на увазі. Абідна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

odna, ти ж мабуть теж дивилась? Калентьєва виїхала на техниці та досвіді, а витривалості вже гаплик. 37 років, майже "неспортивний" вік для такого класу перегонів. побачиш, за рік Яна буде в сріблі та золоті :smile3: те, що ми бачили вчора – початок великого майбутнього :ok2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Если кто найдет запись, скиньте плиз сюда ссылку. Я-бы посмотрел :)

http://www.redbull.t...ry-finals-women

фініш на 2:02

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нє, я не дивилася. Дякую за дозу оптимізму )) Так, Яночка явно "набирає", росте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

odna, відповідь на твой коментар безпосередньо від Яни )

– У боротьбі за друге місце ти поступилася росіянці Ірині Калентьєвій лише 38 секунд. Чого не вистачило для завоювання «срібла»?

– На старті Ірина їхала поза першою десяткою, я її взагалі не бачила. За два кола до фінішу я витратила багато часу на технічному відрізку, а росіянка пройшла цей спуск вдаліше і добре проїхала вгору.

Я не скажу, що 38 секунд – це багато. Але гонка була важкою і тривала 1 годину 55 хвилин. Ми обидві віддали багато сил на фініші, шкода, що у мене не вийшло наздогнати Калентьєву.

взято з сайта її наркоділера спонсора :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...