Перейти до змісту

Який, оператор вигідний, дешевий і щоб був інтернет?


Рекомендовані повідомлення

Який, оператор вигідний, дешевий і щоб був інтернет?

Зараз підключений до київстар вільний смартфон 35 грн. місяць одним платежем, зразу було добре інтернет безліміт , зараз обрізали надають тільки мігабайти... купляв ,, мтс порадили на ринку ,,, не можна новини почитати ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знаю на лайфі зараз за 49 грн, безлім в мережі і інтернет, 300 хв на інші мережі, 1000 смс і ммс. Ну і в мене стартовий більше 5 років по програмі лояльності приходить 50% суми від поповнень попереднього місяця.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

МТС смартфон 3g перший = 15 грн в місяць, у вартість включені безлімітний моб.інтернет та дзвінки у середині мережі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А на інші оператори, яка тарифікація?

35 коп/хв

+підключена послуга вільний закордон - перших десять 10 хв. за 4 грн. перелік країн можна глянути на сайті

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

МТС смартфон 3g перший = 15 грн в місяць, у вартість включені безлімітний моб.інтернет та дзвінки у середині мережі

http://www.mts.ua/ua/mobile/tariffs/smartfon-3g-pervyj/#terms

реклама .. така реклама .. ну коли вже в нас за її "правдивість" почнуть подавати в суд ...

"Після вичерпання 2500 мегабайт на 30 днів у мережі ТриМоб та МТС у межах послуги «3G Безліміт», швидкість мобільного Інтернету складатиме 150 Кбіт/сек"

і до речі, не 15 грн. в місяць а 70 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от тільки швидкість того мобільного інтернету в МТС м'яко кажучи ніяка :(

dj_design, 70 то якщо підключати 3g, а якщо звичайним мобільним то буде 15в місяць.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от тільки швидкість того мобільного інтернету в МТС м'яко кажучи ніяка :(

dj_design, 70 то якщо підключати 3g, а якщо звичайним мобільним то буде 15в місяць.

так, вибачаюсь .. якщо брати звичайний інет то 15 .. але там, наскільки пам'ятаю, він теж не "безлімітний" ... 100 мб в день а далі ріже швидкість, ніби так було ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там така швидкість, шо ви тих 100 м за день при всьому бажанні не викачаєте (на 2g)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лайф,49 гривень,безлім.нет,1000смс,1000ммс та 300 хв на інші оператори,як на мою думку самий оптимальний варіант.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так я розумію що нічого кращого так і немає, як мій київстар, ще одна пакість від київстар дзвінки на інші по 3 гривні,

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...