Перейти до змісту

Учені за крок до створення машини часу


b0rg

Рекомендовані повідомлення

Учені за крок до створення машини часу

Найближчим часом у Європейському центрі фізики часток неподалік від Швейцарської Женеви будуть проведені випробування Великого адронного коллайдера - найпотужнішого прискорювача часток у історії людства. Експерти думають, що цей апарат - крок до створення машини часу, пише журнал New Scientist.

Фізики всього світу з нетерпінням чекають на запуск Великого адронного коллайдера (ВАК), створеного за вісім років за 4,65 млрд. фунтів.

Професор Ірина Ареф’єва і доктор фізико-математичних наук Ігор Волович з Математичного інституту ім. Стєклова в Москві вважають, що ВАК здатен створювати червоточини й у такий спосіб забезпечувати подорожі в часі.

"Ми зрозуміли, що замкнуті часоподібні криві й червоточини можуть з’явитися в результаті зіткнення часток", - наводить слова Ареф’євої Daily Telegraph.

Запуск пристрою запланований на початок літа. Учені стверджують, що подорожі в часі можливі лише в минуле, але не в майбутнє.

Однак, до створення повноцінної машини часу вченим доведеться перебороти ще кілька етапів, тому що через міні-червоточини вдасться пройти лише субатомним часткам.

Але найбільше, на що може сподіватися людство зараз, - це доказ існування червоточин, вважає доктор Волович.

Але є і менш оптимістичні погляди на цю проблему. Так, замдиректора Інституту прикладної фізики Російської академії наук Євгеній Суворов переконаний у тому, що ВАК ніколи не зможе стати прообразом машини часу.

"Пересічна людина розуміє машину часу як якийсь механізм, що дозволить йому переміститися на кілька днів (годин, хвилин) у минуле або в майбутнє, однак створення такого механізму - це красива казка, придумана письменниками-фантастами, - пояснив він. - Це неможливо ні у звичайному, ні у високонауковому сенсі", - вважає він.

Суворов пояснює, що ВАК орієнтований на дослідження взаємодії елементарних часток надвисоких енергій, що складає одну з фундаментальних основ сучасної фізики і допоможе науці у вивченні й побудові загальної картини світу.

Видання зазначає, що ВАК дозволить одержати нову інформацію про частки і сили, що діють у космосі, а також відтворити умови, близькі до тих, які склалися після Великого вибуху, що породив Усесвіт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по радіо чув таке.

особисто я вірю що подорожі в часі можливі)) хоча в космос хочу більше))

ну а якщо це буде можливо лише в минуле це навіть краще, ніж коли б в обидві сторони..

хоча при подорожі в минуле можна змінити сьогодення, це краще ніж знати своє майбутнє...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подорожі у часі можливі тільки в одному напрямку -- в майбутнє. І всі ми з вами постійно приймаємо участь у цій подорожі :)

А нарахунок ВАК, я чув і таку теорію, що запуск ієї штуки може спричинити виникнення чорної діри, і тоді труба нам всім, разом з нашою планетою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А нарахунок ВАК, я чув і таку теорію, що запуск ієї штуки може спричинити виникнення чорної діри, і тоді труба нам всім, разом з нашою планетою.

или замкнётся временная спираль и время пойдёт по кругу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

БОЯН!

В Журнальчику "Знание" за 1991 рік це вже було ..

Читайте вічне. :D:mdr:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

БОЯН!

В Журнальчику "Знание" за 1991 рік це вже було ..

Читайте вічне. :):mdr:

ты хочешь сказать, что время уже закольцевалось с периодом 17 лет? :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

....у створення в майбутньому машину часу я теж вірю....... але думаю що недочого хорошого її створення неприведе.....

P.S. щось дуже часто починають згадуватись сюжети фільмів на кшталт "Термінатора" та "Війни світів"...... з розвитком нових технологій, типу штучного розуму, та машини часу... :o

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я щось не розумію терміну "червоточини" :-(

Подорожі в часі - це цікаво, але ж мова йде не про переміщення людини. Все на рівні частинок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чревоточини це щось тіпа дирок, Але якщо подорож можлива тільки в минуле, то як ми перевіримо що це працює???, ми то рухаємось в майбутне!, а, якщо так, то зниклі частинки (або результат експерименту) повинен зявитися ще до початку експерименту, з майбутнього!!! Якщо цього не відбудеться, то це маячня.

А взагалі це страшно, почнуть відбуватись події, яким не буде ніякого пояснення, може вони вже є? Хтось дивився фільм 4400 ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Земля - планета 13 типа. Такие планеты уничтожают сами себя - иногда это глобальная война, чаще экологическая катастрофа, но обычно это случается, когда ученые пытаются измерить массу бозона Хиггса" - це сказав робот 790 з серіалу LEXX.

В першу чергу задля пошуку бозона Хіггса, нагадаю, будують Великий Адронний Коллайдер.

А рух частинок проти напрямку часу в мікросвіті відбувається постійно. Власне кажучу, античастинка - це і є частинка, напрямок руху котрої з майбутнього в минуле :( (Стівен Хокінг, "Кратчайшая история времени")

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
А взагалі це страшно, почнуть відбуватись події, яким не буде ніякого пояснення, може вони вже є? Хтось дивився фільм 4400 ?

На роботі в мене дивиться мій коллега. Я то тільки чую звук - по моєму нічого ТАКОГО вже цікавого нема, Полтергейст чи Сектерні матеріали кращі в сто раз :) І-М-Х-О

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Асвендер. І ти робиш висновок з того шо чув? взагалі то це серіал і там 50 серій, звязаних між собою. Також є 2 слідчих, типу Малдера і Скалі, які рослідують незрозумілі речі звязані з викраденими 44 сотнею людей. Багато нового, цікаві і несподівані повороти подій. Відмінний сценарій, немов би сам є учасником того що діється. Дивуєшся разом з головними героями. Раджу скачати і дивитись по пару серій вечором, самість тупих СОЛДАТ.

Опис - http://www.4400.topserial.com.ua/

форум\відгуки - http://www.ava.net.ua/narod/index.php/topic,9653.0.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

куримо тут

тут

та не встидаємося питати у дядька гуугля про наболіле

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да ладно вам, есть целая куча вещей которая наука не объяснила, и в ближайшие будущее врятли объяснит. Так что возможно все, и телепорты в том числе, может даже уже наши внуки узнают что это такое :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
ну а якщо це буде можливо лише в минуле це навіть краще, ніж коли б в обидві сторони..

хоча при подорожі в минуле можна змінити сьогодення, це краще ніж знати своє майбутнє...

В майбутнє, на відміну від минулого, подорожувати не можливо, бо його ще не існує... :lol: .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Почитай уважно про червоточини :lol: (попередні пости та посилання)

це залежить від того з якої сторони червоточини ти будеш :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну а якщо це буде можливо лише в минуле це навіть краще, ніж коли б в обидві сторони..

хоча при подорожі в минуле можна змінити сьогодення, це краще ніж знати своє майбутнє...

В майбутнє, на відміну від минулого, подорожувати не можливо, бо його ще не існує... :rolleyes: .

интересно что бы сказали люди сто лет назад про компьютер, на котором можно делать непостижимые вещи для тех времен...

;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Назад в майбутнє" - не правда!.. Вважаю час є механізованою складовою чогось більшого ніж атомний світ і весь час відбуваються повторення! Такі випробування велися завжди і що?.. Вважаю це все вигадано, адже ми люди як матерія ніколи не зможем потрапити в минуле, або майбутнє, хоча якщо задуматись про теперішній техлогогічний прогрес, то цілком можливо, що суспільство всетаки прийде до теоретичного усвідомлення простору нашого часу, але тоді я вважаю відбудеться хаос історії і все завалиться, оскільки історія як і час вищеописаний має певний напрямок протікання який міняти категорично не можна!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...