Перейти до змісту

Наберу в клан тих, хто грає в Call of Duty 2\1


fenmix

Рекомендовані повідомлення

А ти не шукай. Ти просто в консолі введи (якщо є) "connect 10.32.0.81"

Якщо непрацюэ консоль (а це клавіша Ё чи ~ над TAB). тоді в меню опції вибири "Включить консоль"

І повтори знову...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 52
  • Створено
  • Остання відповідь

Пишіть.. і не соромтесь...

Скільки можна чекати?!? Я уже втомився і мій сервак теж. Давайте конектитися нарешті!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

kolyvan з чого ти взяв що користувачі інших підмереж можуть до тебе приєднатись?

Доступ мід підмережами закритий ще з літа! Ти пробував з ким небудь з інших підмереж коннектитись?

Сервер треба створювати на зовнішньому ІР!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перед тим як писати дурниці юзай Google

Коли створиш і протестуєш сервер, тоді будем шось думати :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

почитал ... поржал ... спомнил старые времена, когда мы лабали в КОД и когда были подсети открыты ... ээхх ... помню Фактора, S.W.A.T.-а ... были времена веселые.

п.с. если че-то придумаете, то пишите 25-30 мб в час не жалко ради этой игрули.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

почитал ... поржал ... спомнил старые времена, когда мы лабали в КОД и когда были подсети открыты ... ээхх ... помню Фактора, S.W.A.T.-а ... были времена веселые.

п.с. если че-то придумаете, то пишите 25-30 мб в час не жалко ради этой игрули.

Угу весело тобі було...

Ну якщо придумаєте як грать , я тоже з вами :huh:;):0012:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А.. хто в підмережі 10.32?!?

я... 10.32.0.72 - мій ІР

Постав VyChat в мережі... спишемось. Мій нік ANDRIY

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я смогу без проблем... единственное в чём загвоздка это в ключе, ведь почти каждый сервак проверяет авторизацию... тоисть оригинальный ли ключ. Разве что найти сервак не требующий авторизации :(

Сколько раз просили создать такой сервер на ЛУЦКИХ СЕТЯх... но увы :) всегда отказ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... :) я тоже могу сказать, что много ...

предлагаю, чтоб кто имеет возможность узнал об возможности открыть новый сервер К.О.Д.-а, к. будет по функциям и возможностям на равне с КС, НФС ...

и если не так уж и много денег надо будет, то можно будет скинуться ... я думаю, что найдется народ, к. хочет во что-то новенькое поиграть ... а темболее в К.О.Д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вирішення: знаходим безлімітника з нормальною віддачою, ставим ньому ліц. код, він виходить в мережу зі свого власного ІП і ми юзаєм в нього на серваку за зовнішній траф!.. Ну в кс таке можливо через hlds.exe думаю в КОД також можна таку штуку продумати!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ліпше замість КС ВарКрафт був КОД!!!

нет, не лучше ... в КС Вар играют чаще чем в КС ... если не знал, то позаходи на страницу статистики и увидеш, что в КС Вар. чеще больше народа чем в обычный КС.

а впринципи, то среднем одинаково играют и в тот и в тот :ok2:

Вирішення: знаходим безлімітника з нормальною віддачою, ставим ньому ліц. код, він виходить в мережу зі свого власного ІП і ми юзаєм в нього на серваку за зовнішній траф!.. Ну в кс таке можливо через hlds.exe думаю в КОД також можна таку штуку продумати!

:0069: кто ж это такой добрый человек-безлимитник, у которого всегда будет вкл. КОД ... ?

врятле кто-то согласиться ... это ж он не сможет параллельно пользоваться нормально интернетом и все, что с ним связано ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...