Перейти до змісту

Сбежавший из ада


pmk

Рекомендовані повідомлення

Художественный фильм - Сбежавший из ада

"Сбежавший из ада" - это новый христианский фильм, заставляющий взглянуть в лицо неизбежному...смерти и суду. Эта захватывающая драма,рассказывающая о том, что каждый из нас увидит по ту сторону жизни.

Описание: Верите ли вы в жизнь после смерти? Рай и ад... Существуют ли они?

Доктор Мариса Холовэй проводит иследование, цель которого - доказать что ада нет, и после смерти всех ожидают небеса, где царят мир и покой. Ее коллега, доктор Робинсон, заинтресовался исследованием и пытается пдтвердить или же опровергнуть это предположение.

1.68 Гб, Mp4 качество нормальное.Воспроизводить спомощью Nero,Media Player Classic и т.д.

Залью,если кому то интересно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені фільм сподобався.До ранку має бути. Прикріпляти зображень я не вмію,вибачте!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:) Скачав фільм і ні жоден відеоплеєр не може відкрити його. Підскажіть як його подивитись?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:smile3: Скачав фільм і ні жоден відеоплеєр не може відкрити його. Підскажіть як його подивитись?

Скачай кодек з фтп,папка софт. Установи його klcodec370f. Потім воспроизведи с допомогою Media player classik. Це просто такий формат Nero Mp4. Можна також дивитись через Nero.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:0003: Скачав фільм і ні жоден відеоплеєр не може відкрити його. Підскажіть як його подивитись?

Скачай кодек з фтп,папка софт. Установи його klcodec370f. Потім воспроизведи с допомогою Media player classik. Це просто такий формат Nero Mp4. Можна також дивитись через Nero.

все зробив ы все одно пише -ФАЙЛ ЛИБО ПОВРЕЖДЁН, либо формат не тот. На нейро пишет-не опознанная ошибка. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Художественный фильм - Сбежавший из ада

"Сбежавший из ада" - это новый христианский фильм, заставляющий взглянуть в лицо неизбежному...смерти и суду. Эта захватывающая драма,рассказывающая о том, что каждый из нас увидит по ту сторону жизни.

Описание: Верите ли вы в жизнь после смерти? Рай и ад... Существуют ли они?

Доктор Мариса Холовэй проводит иследование, цель которого - доказать что ада нет, и после смерти всех ожидают небеса, где царят мир и покой. Ее коллега, доктор Робинсон, заинтресовался исследованием и пытается пдтвердить или же опровергнуть это предположение.

1.68 Гб, Mp4 качество нормальное.Воспроизводить спомощью Nero,Media Player Classic и т.д.

Залью,если кому то интересно.

ОБЛОМ!!! ДА? ибо не тот формат...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ОБЛОМ!!! ДА? ибо не тот формат...
Обясни будь-ласка нормально що там не правильно? Це можна виправити?.. Ато в мене така злість бере, адже я 1.7 Гб трафіка всунув невідомо куди! :)

пс. Топікастер в мене з мінусів бачу не вилізе нах!!! ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пацани,ну я ж не в облом в такому форматі закинув.В якому був, в такому закинув.Просто в мене все нормально можна дивитись тими плейерами,що зверху описав.Я ж не думав,що будуть такі проблеми з переглядом.Не в обіду! Не буду в таких форматах більше заливати. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пацани,ну я ж не в облом в такому форматі закинув.В якому був, в такому закинув.Просто в мене все нормально можна дивитись тими плейерами,що зверху описав.Я ж не думав,що будуть такі проблеми з переглядом.Не в обіду! Не буду в таких форматах більше заливати. :)

Нема чого тобі вибачатись, хай дехто руки випрямляє і перефарбовується із світлих кучерів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну добре!.. В кого пішов даний сабж??? Яким програвачом і з підтримкою яких кодеків? ;)

Я за день все перепробував що тільки можна, навіть пропускав через ВіртуалДаб, міняв розширення ітд.

Нерозумію в чому проблема? :blush:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Писали ж вище клайт кодек ставиш. При інсталі подивись mp4 чи стоїть проти нього галочка( чи крапочка) + постав мадіа плейер класік він до пакету входить. І дивись :blush:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Писали ж вище клайт кодек ставиш. При інсталі подивись mp4 чи стоїть проти нього галочка( чи крапочка) + постав мадіа плейер класік він до пакету входить. І дивись :blush:

да ми зрозуміли,тільки ти не думай,що в нас щось з руками. Я наприклад роблю все як тут описано,а фільм переглянути не вдається. Не розумію в чому може бути причина, да і діло в тому що я не один такий.

Може хто догадається в чому собака зарита-напишіть обовязково.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стоять і KLite, і ffdshow, і все одно фільм не відкривається нічим - навіть моїм улюбленим Media Player Classic.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спробуйте VideoInspector

Небольшая бесплатная утилита VideoInspector, которая отображает детальную информацию о видео-файлах: о аудио и видео составляющих. VideoInspector поможет определить какой кодек вам необходим для просмотра фильма, какие кодеки доступны и т.д.

VideoInspector is a tool designed to provide you with as much information as possible about your video files. With VideoInspector you'll know why your video files has no sound or refuses to play correctly. VideoInspector will help you installing the required CoDecs (coder/decoder software) for an optimal performance. VideoInspector can also inspect your system to find which codecs are available, and it can also process multiple video files and export its result in HTML or plain text files.

Review

VideoInspector features ...

Container support : AVI, Matroska, MPEG I, MPEG II, QuickTime

Codecs requirements automatic detection

Lists installed Audio & Video Codecs

FourCC Changer

Bitrate Grapher

Batch file analysis, exports to CSV and HTML files

File intergrity check

Download required codecs (Online Database)

Automatic, content based container format detection

Displays movie info : Duration, streams

Displays Video stream info : Resolution, bitrate, frames per seconds (FPS)

Displays Audio stream info : Sample rate, bitrate, number of channels

Calculates video quality factor

Ability to burn CDs/DVDs (requires CopyToDVD)

Windows Shell Integration (Drag'n'Drop and Context menu)

International support

And much more !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спробуйте VideoInspector

Небольшая бесплатная утилита VideoInspector, которая отображает детальную информацию о видео-файлах: о аудио и видео составляющих. VideoInspector поможет определить какой кодек вам необходим для просмотра фильма, какие кодеки доступны и т.д.

одне напиши! -ти, цей фільм скачав? -он, утебя работает???? post-2716-1202810706.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пацани,ну я ж не в облом в такому форматі закинув.В якому був, в такому закинув.Просто в мене все нормально можна дивитись тими плейерами,що зверху описав.Я ж не думав,що будуть такі проблеми з переглядом.Не в обіду! Не буду в таких форматах більше заливати. ;)

PMK , де ти його закачав, там було написано чим його переглядати ? не K-Lite Codec Pack, не Nero ShowTime, не відтворює його. Чи ти сам його ріповав , признавайся…

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стоять і KLite, і ffdshow, і все одно фільм не відкривається нічим - навіть моїм улюбленим Media Player Classic.

Ну якщо і в Yarchik руки не правильні як ви виражаєтеся, то я взагалі без рук тоді!..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да,головняк я тут нормальний создав.

Ще раз вибачаюсь. В мене відкривається такими прогами:Media Player Classic,Windows Media Player,Nero Show Time4.

Не думаю,що це залежить від операційної системи. А конвертували його з DVD в Мр4 з допомогою програми Nero.Так мені дали,я подивився і вирішив викинути вам.Не думав,що буде така проблема.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...