Перейти до змісту

Робота інженер-конструктор


zzzvalentinxxx

Рекомендовані повідомлення

На роботу потрібен інженер-конструктор. Тематика — моделювання та виробництво причепів, запчастин та аксесуарів до них.

Вимоги: Технічна освіта, бажаний досвід проектування металоконструкцій, вік - до 35 років. Знання технологій гнуття, зварювання, різання металів. Володіння програмою SolidWorks. Бажання працювати на результат.

Обов’язки: Розробка нових моделей причепів, оформлення технічної документації, супровід у виробництво. Контроль за належним виробництвом.

Готові взяти без досвіду роботи, головне щоб не лінивий і з технічним розумінням.

ЗП договірна, але вище 3000 грн.

Резюме надсилайте на ел.адресу: [email protected]

Контактні дані: ПП «Та-Но Трейлерз Україна», м. Луцьк, вул. Дубнівська, 16 (за автосалоном Renault).

Тел.: (0332) 77−97−88, (067) 33−25−788.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

До речі в мене там знайомий працює. Каже, що дуже хороший колектив і робота цікава. Йому там взагалі запропонували вільне відвідування. Робота йому сподобалась, він показа результат і залишився. На данний момент як там не знаю, але кому цікаво, можу уточнити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не хотів оффтопити, але модерн за майже аналогічні вимоги платить вдвічі більше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго! студент СНУ спеціальність (інформатика) радий був би попробувати себе в такому напрямку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не хотів оффтопити, але модерн за майже аналогічні вимоги платить вдвічі більше.

Тому я і написав що вище 3000... Ми готові платити і вдвічі більше, якщо конструктор показує хороші результати.

Скільки??? Я по ходу в мінусі....

Скільки??? Я по ходу пропускаю заробіток

І що ти хотів цим сказати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...