Перейти до змісту

Скільки може коштувати наповнення Інтернет-магазину товарами


Akrilat

Рекомендовані повідомлення

Товарів приблизно 1000. (Може підкажете ціну за 1 товар).

Фото є, одне фото на один товар, опис теж є майже на всі товари, тільки на деякі потрібно буде шукати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

від 1 до 5 грн., все залежить від того наскільки цей процес можна автоматизувати, ну і терміновість також враховується

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Платив 2 грн/товар, але треба було перекладати з російської на українську з мінімальною вичиткою (google translate). Ну і "дублі" (різне фасування, лінійка моделей) рахувались аналогічно набору з 0.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ринкова ціна - від 10 центів за штуку, в залежності від того, скільки часу на одну товарну позицію йде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

теж цікавить дане питання, товарів десь до 200 є фото, опису немає - яка ціна?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

товарів десь до 200 є фото, опису немає - яка ціна?

що має бути в якості опису? якщо просто копіпаст - то 2-3 грн. за позицію, якщо опис копірайт - зовсім інші ціни.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

товарів десь до 200 є фото, опису немає - яка ціна?

що має бути в якості опису? якщо просто копіпаст - то 2-3 грн. за позицію, якщо опис копірайт - зовсім інші ціни.

товар вишиванки, опис має бути все ж таки копірайт

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щоб уникнути подальших непорозумінь, пояснюю:

Це не мені потрібний працівник (я ніде такого не писала, що я пропоную роботу, я лише питала скільки це може коштувати, але чомусь всі зробили висновок, що це мені потрібний працівник для наповнення інтернет-магазину. І я вже отримала десь з 20 листів з пропозицією своїх послуг).

Це особисто мені запропонували таку роботу. І сказали назвати свою ціну, тому я й цікавилася, скільки це може коштувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Була я вчора в того товариша.

Я таких висловів не вживаю, але, як кажуть: "я в шоці".

Виявилося, що немає ні фото, ні опису, ні технічних характеристик товару. Все потрібно самому шукати в Інтернеті. Причому опис багатьох товарів потрібно перекладати з польської, англійської, німецької та російської мов. А якщо є опис українскою мовою, то потрібно робити рерайт тексту, з унікальністю не менше 95%. Опис має бути об'ємом 500-1000 знаків.

Так замовники в Інтернеті лише за рерайт за 1000 знаків платять, як мінімум 5 грн. І то це вважається мало. А тут і переклад, і рерайт, і закинути товар на сайт...

А ще потрібно відкрити прайс (не в електронному, а в друкованому, точніше, написаному від руки, вигляді ), знайти там той товар, і порахувати його ціну (долари по курсу перевести в гривні).

І оплачують за один товар аж :0155: 50 коп. (вони дізнавалися, так їм сказали, що й 50 коп. буде забагато, але вони заплатять). Як казав Остап Бендер: "Аукцион неслыханной щедрости".

Крім того, в них там було з 10 кандидатів, яким вони запропонували день попрацювати безкоштовно. А потім вони вирішать, кого буду брати. :_09:

Ну то в такому разі, як кажуть, "прапор їм в руки".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так в Інтернеті лише за рерайт за 1000 знаків платять, як мінімум 5 грн.

за рерайт з уніком 95% - 5 грн за 1К знаків, це просто жесть, за 10-12 грн. ще можна думати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

за рерайт з уніком 95% - 5 грн за 1К знаків, це просто жесть, за 10-12 грн. ще можна думати.

Так я ж про що і кажу. 5 грн. - це самий мінімум. Я співпрацювала з однією дівчиною, то робила рерайт 2000 знаків за 25 рублів російських. Це десь і виходить біля 5 грн. за 1000 знаків.

А тут за 50 коп. - зробити все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чергове "іщу лоха". За 1к знаків для товара, якщо рерайт, знайти звідки рерайтити, додати фото - така ціна при гарній роботі - 1$ за штуку. А тут... Що за контора, якщо не секрет?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

робила рерайт 2000 знаків за 25 рублів російських.

на майбутнє, в рашці (для замовників з рашки) 25р. за 1К це дуже мало...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на майбутнє, в рашці (для замовників з рашки) 25р. за 1К це дуже мало...

Я в курсі, що це мало (тільки 25 рублів не за 1000, а за 2000 знаків!!!). Але де ж його взяти такого замовника, щоб платив нормально?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Форуми (срач і т.д.), біржі (адвего і т.д.).

А ви самі пробували працювати на Адвего? Там як не зробиш, то все не так. Або взагалі без пояснень не оплачують. А потмі дивишся, через декілька тижнів стоїть твоя стаття на якомусь сайті.

Та й взагалі з низьким рейтингом дуже важко там отримати завдання.

А провокаційні пости на різних форумах - то не для мене. Не стану я ризикувати своїм рейтингом на певних формуах, заради 5 грн. (тобто, рублів) оплати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то тут є хтось хто може визватись на наповнення копірайту сайту на 200 товарів? як ціна?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Підкажіть будь-ласка ціну за таку послугу:

Товар вже є в xml-прайсі, потрібно тільки скопіювати елемент коду, змінити в ньому ідентифікатор, назву кольору, посилання на фото відповідного кольору.

Посилання скопіпастити, з одного товару зробити 3-4 позиції. Скільки можна за це брати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...