Перейти до змісту

негайно потрібна допомога !


Garfild

Рекомендовані повідомлення

я наймала робітників на різні роботи: 1- ваління і викорчовування дерев, гроші оплатились мною повністю, а робота до кінця ще не зроблена, 2- зробити і залити фундамент/цоколь, робота сьогодні зробилась і мені залишилось віддати людям решту суму грошей, трішки більше 4 тисяч гривень, я сказала, що вони отримають свої гроші, але повинні доробити ще ту роботу, за яку гроші уже давно отримали, так ось вони залякують, що заберуть машину у мого брата і / або приїдуть бульдозером і розвалять фундамент ! у чому я не права ? у нас почались лихі 90 ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що за машина , якщо винні 4к ( чи на щотчик поставили? . якісь будівельникі в вас дикуваті :) ). ? Як аргументують недороблену роботу і взяті за неї гроші ? А взагалі платіть повну суму тільки після виконання . Я завжди беру гроші, тільки коли робота зроблена . Яку допомогу ви хочете від форуму та ще й негайно . довикорчовувати чи робочим наваляти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

від нас, що потрібно? як ми вам можемо допомгти, якщо то ви самі таких роботях наняли, як домовлялись так і робіть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ці люди вони робітники певної кантори, чи просто різноробочі? якщо з фірми то звертайтесь до начальства, якщо ж ні - тоді біда.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Неправа в тому, що не склали ніякого договору, хоча б між собою.

З приводу погроз - зверніться в міліцію, надайте прізвища вимогателів. Паралельно повідомте биків про те, що заява в міліції вже є.

Якщо являться - дзвоніть і в міліцію, і в "Самооборону".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Yarchik, випередив.

зазвичай ніяких угод в таких справах не складають, ти ж знаєш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

забула дописати - розмовляла з ним по тел. і сказала, що вони повинні доробити свою роботу до кінця, я буду на місці через 2 тижні і свої гроші вони отримають, так мені дали відповідь, що я повинна завтра уже розрахуватись, а вони своє усе потім дороблять, я немаю можливості гроші віддати завтра і вестерном також немаю можливості вислати да й і дорого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Інколи робиш в людини вона навіть не питає як тебе звати , а про прізвище взагалі мовчу . Якось робив в одної , а вона стоїть над душою тай - хлопче те , хлопче це . я їй раза три повторив як мене звати, і що не хлопець давно , а вона своє :0162:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ні це не фірма, це просто різноробочі , ніяких договорів не складалось, від вас хочеться тільки поради, як поступити у цій ситуації.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пропоную написати заяву в міліцію. Як Ви там писали... терміново.

Надати міліції номера телефонів, автомобілів, детальний опис робітників.

З.І. Адресу свою киньте мені в приват. Повідомлю чергових Самооборони.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цілком згідний з Yarchik. Зверніться до правоохоронних органів. Між вами була укладена усна трудова угода яку інша сторона порушила. А тепер займається вимаганням та погрозами.

Як на мене це саме правильне рішення. Вирішення подібних питань в рамках закону, власне, і є роботою міліці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я на даний момент знаходжусь за кордоном і буду у Луцьку тільки через 2 тижні, так і я хочу мирно усе вирішити і гроші не відмовляюсь заплатити, але нехай дороблять роботу і я через 2 тижні приїду і розрахуюсь з ними, але ж погрожувати не потрібно.

з Луцька

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

думаю, якщо віддасте решту грошей, то викорчовування дерев треба буде запити холодною водою, тим більше якщо ви за кордоном.

4 тис грн це не та сума, ради якої варто йти на "кримінал", тому це скоріш просто погрози. тим більше при заливанні цоколя, вони свій шматочок мабуть таки взяли.

тому порада на рахунок заяви доречна, і цим вже ви зможете на них тиснути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дякую усім велике за швидкі і корисні відповіді, просто хотіла отримати пораду і переконатись, що я права, я ніколи не поcтупала підло з людьми і тому мене ця ситуація дуже збентежила.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дякую усім велике за швидкі і корисні відповіді, просто хотіла отримати пораду і переконатись, що я права, я ніколи не поcтупала підло з людьми і тому мене ця ситуація дуже збентежила.

ще й не такі люди (працівники) бувають трапляються, совість і моральні принципи відсутні повністю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це не працівникі , якщо так бикують - лігарикі якісь мабуть . Хоча і хазяї бувають різні ....Але переважно з власного досвіду, завжди ж можна домовитись і знайти компроміс, мирно, без погроз і бульдозерів .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ось і я шукала компроміс, а тепер потрібно буде шукати знову робочих, але уже перевірених, хорошого вечора усім і ще раз щиро дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можливо ви їх і знаєте, але ми знайшли компроміс, тому поки ніяких даних давати не буду, надіюсь, що і не потрібно буде, шкода тільки те, що тепер потрібно шукати знову працівників, але уже хочеться провірених.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...