Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Чи буде працювати вінт SATA II на материнській платі MSI 865PE Neo2-PS (SATA) .

Якщо буде чи нормально?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

є ще третій варіант -- буде працювати лише в режимі SATA-150 (SATA 1), режим вибирається джампером. Критичного впливу на продуктивність роботи примусовий вибір режиму SATA-150 не зробить, оскільки швидкості обміну даними на рівні 150 мегабайт на секунду вистачить ще не одному поколінню вінтів, а на практиці максимум, який я бачив на одиночному вінті Seagate Barracuda 7200.11 -- близько 60 мегабайт на секунду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так збережена сумістність. буде працювати як сата1. так само як іде вінти ата100 могли працювать як і ата, і ата66, і ата 100.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бувають рідкі випадки несумісності. Наприклад в мене на мамці ASUS P5K Premium не запрацював вінт WD на 400 гіг (модель не пам'ятаю), хоча на інших конфігураціях працював без проблем. Зараз на тій же мамці чудово працює Seagate Barracuda 7200.10 на 400 гіг, тільки шумний він, зараза -- головами стрекоче так що вночі в сусідню кімнату чути, в той час як Seagate Barracuda 7200.11 практично повністю безшумний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

є ще третій варіант -- буде працювати лише в режимі SATA-150 (SATA 1), режим вибирається джампером. Критичного впливу на продуктивність роботи примусовий вибір режиму SATA-150 не зробить, оскільки швидкості обміну даними на рівні 150 мегабайт на секунду вистачить ще не одному поколінню вінтів, а на практиці максимум, який я бачив на одиночному вінті Seagate Barracuda 7200.11 -- близько 60 мегабайт на секунду.

ДякУю! +1

Сьогодні хочу купити, не підкажете де ціни більш доступні. (HDD 500Gb WD 7200 Caviar SATAII 16Mb WD5000AAKS)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...