Перейти до змісту

Потрібна програма для парсингу товарів в OpenCart


Doctor

Рекомендовані повідомлення

Може в когось є CSV Price Pro import/export або щось інше робоче. Потрібно кидати товари (близько 3000 позицій) з 1С 7,7 в магазин на OpenCart. Є вигрузка з 1С в csv файл.

Всім дякую!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так напишіть просто скрипт CSV імпорту в opencart'ову структуру бази даних та й усе

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://1c-mart.ru/catalog/integratsii/OpenCart?aff=11

Вот якби все готове.(я правда дивився варіант 8.3)

Конект через: Mysql = Новый COMObject("AddIn.MySQL");

Судя по методам там в опенкарті все давно написано нада троха поковирятися:

// получаем таблицу значений с сайта

Product = Mysql.vm_GetProduct(,ТоварыНаСайте);

// Выгружаем новые товары

Mysql.vm_InsertProduct(ТоварыНаСайтеВыгрузка,);

// Выгружаем новые описание товара

Mysql.vm_InsertProductDesc(ТоварыНаСайтеВыгрузкаОписание);

// Удаляем старое описание

Mysql.vm_InsertProductDesc_d(ТоварыНаСайтеВыгрузкаОписаниеУд);

//выгружаем категории которыйх нету на сайте

MySql.vm_InsertCategory(ТаблицаКатегорийВыгрузка,);

І тд, поковирятися в форматах думаю можете шось універсальне досить бистро написати. Навіть якщо це не опен картовске мона длл заюзати по ссилці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доповнення:

Судячи з коду


НоваяСатрока.DATA = "('" + Модельтовара // Модель товара
+ "','" + Артикул // артикул товара
+ "','" // upc
+ "','" // location
+ "','" + Остаток // Количество товара на складе
+ "','" + ID_СтатусаОстатка // Статус товара на складе
+ "','" + Картинки // Изображение товара
+ "','0" // Id Производителя
+ "','1" // shipping
+ "','" // Цена товара
+ "','" // points
+ "','" // tax_class_id
+ "','" + ДатаВыгрузки // date_available
+ "','" + ВесТовара // вес товара
+ "','" // weight_class_id
+ "','" + ДлиннаТовара // длинна товара
+ "','" + ШиринаТовара // ширина товара
+ "','" + ВысотаТовара // высота товара
+ "','1" // length_class_id
+ "','1" // subtract
+ "','0" // minimum
+ "','1" // sort_order
+ "','" + ПризнакПубликации // Признак публикации товара
+ "','" + ДатаВыгрузки // date_added
+ "','" + ДатаВыгрузки // date_modified
+ "','0" // Просмотры страницы товара
+ "')";

Передається ТаблицаЗначений де в кожній строчці DATA пишем через кому дані товару.

і це передається в библіотеку яка ретранслює це нам в наш мускль.

У функції 2 вхідних параметра ТЗ і строка (нащо строка на вскид непонятно):

post-6461-0-40778300-1434836216_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Написав прогу в 1С для роботи напряму з базою MySQL через ODBC.

Товари закидає, але не можу розібратися в які таблиці що писати.

Ось для проби кидаю в oc_product, в phpmyadmin бачу що додано. А в Opencart закинутого товару не видно ні в адмінці, ні на сайті.

Ось шматок коду 1С:

Стр = "INSERT INTO oc_product (product_id, model) VALUES ('"+""""+Строка(Т.Код)+""""+", '"+""""+Строка(Рез)+""""+"')";

Соединение.Execute(Стр);

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да банально это делается. Берешь текущую базу OpenCart, делаешь SQL бекап, после заходишь в OpenCart добавляешь товар, опять SQL бекап базы и после сравниваешь эти два файлика нормальным компарером, что куда добавилось сразу поймешь. И так с любым движением, будь то добавление групп товаров, самих товаров, добавление заказов, изменение статусов и т.д. ИМХо лучший способ. Уж точно удобней чем шустрить АПИ, а как правило на такие движки оно ничего не расписано и будь готов что есть разные вариации OpenCart и они любители поменять структуру при обновлении.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В версії 2.х чудове api, велосипед робити немає для чого.


OpenCart->cart->add($product, $quantity = 1, $option = array());

https://github.com/opencart/opencart

http://isenselabs.com/posts/using-the-new-api-methods-of-opencart-2x

P.S. в 2010 році для ромсталу робив парсер прайсів для щоденного оновлення їхнього каталогу під opencart. 40+ мільйонів позицій за 20 хвилин оновлювало.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Написав прогу в 1С для роботи напряму з базою MySQL через ODBC.

Товари закидає, але не можу розібратися в які таблиці що писати.

Уж точно удобней чем шустрить АПИ, а как правило на такие движки оно ничего не расписано и будь готов что есть разные вариации OpenCart и они любители поменять структуру при обновлении.

Тому Вам і рекомендують юзати функціонал карта викликати API чи ну як на мене простіше заюзати ДЛЛ що вже написана. Я думаю фунціональність своїх методів вони повинні підтримувати при оновленні. А пишучи прямо в таблицю ризикуєте нарватися на зміну структури.

Я думаю в ОпенКарт більш широка структура довідника номенклатури. Десь по звязкам Ваш запис випадає.

Я думаю в мусклі має бути функція яка додає. Якщо маєте чорнову базу\пусту карта кидайте загляну думаю можна найти. Мала б бути vm_InsertProduct(ТЗ,Строка);

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як на мене простіше заюзати ДЛЛ що вже написана

Було б так найлегше, але та ДЛЛка комерційна і має обмеження до вигрузки на 30 товарів. Обмеження прописане мабуть саме в ній, бо в коді 1С обмежень нема.

Я думаю в мусклі має бути функція яка додає. Якщо маєте чорнову базу\пусту карта кидайте загляну думаю можна найти. Мала б бути vm_InsertProduct(ТЗ,Строка);

Можливо в ранніх версіях опенкарта була vm_InsertProduct, в версії 2,0 її я не знаходжу. Файл з базою aptdb.rar кидаю :) Буду вдячний якщо подивитеся ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Було б так найлегше, але та ДЛЛка комерційна і має обмеження до вигрузки на 30 товарів. Обмеження прописане мабуть саме в ній, бо в коді 1С обмежень нема.

Я дивився 8.3 тм модуль обробки запаролений думаю все там.

Даж мускль ставти не тре бачу що самі таблички ... мо дамп такий чи там реально ні процедур ні тригерів?

Непробували SQL монітром перехопии процес створення номенклатури? Я думаю там запрос має бути нетяжкий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Даж мускль ставти не тре бачу що самі таблички ... мо дамп такий чи там реально ні процедур ні тригерів?

Непробували SQL монітром перехопии процес створення номенклатури? Я думаю там запрос має бути нетяжкий.

Можливо в 8.3 інакше реалізували. Бо я дивився під 7.7, то там все досить тривіально.

Вчора все-таки розколупав що куди пише в мускулі. Получилося вигрузити товар прямо в базу. Через АПІ чогось мені глючило, чи можливо щось я не врахував.

Може комусь згодиться плід моїх досліджень:

товар з кодом і характеристиками пишеться в oc_product та oc_product_description, код товару додається в oc_product_to_store, oc_product_to_layout, якщо товар належить до певної категорії, то код додається сюди: oc_product_to_category.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...