Перейти до змісту

45 грн на бонусний рахунок - халява від МТС


Рекомендовані повідомлення

До 30-го червня відправте безкоштовне смс на номер 3595 та отримайте 45 грн на додатковий рахунок.

Нарахування в 3 етапи. 1-й 15 грн. на протязі доби, 2й 15 грн до 10 липня, 3й до 10 серпня.

Баланс має бути не нульовим, тобто, хоч якісь копійки мають бути.

P.S. Мені прийшло на протязі доби, тариф Смартфон 0,50

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то вжеш була халява зі 100грн! яку згодом відмінили!

100грн - я не приймав участі, а тут прийшов вчора спам, я перевірив у оператора, віправив смс і сьогодні зранку отримав бонус. от і ділюсь з бордою...

Ви не являєтесь учасником акції. Супер МТС 3D Нуль 35+

В мене смартфон 0,50

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

доречі, за ті 100 гривень. я сусіду розповів. він отримав сотку, потім її забрали. він обурився, та прояснив у чому була тєма. "порушення правил акції". начебто той код був "секретний", та не мав отримати такого розповсюдження, типу "акція для своїх". вірусна реклама в усій її красі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви не являєтесь учасником акції. Смартфон 0,50

хз, може ще від чогось залежить...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо не приходить смс про те, що ви є учасником акції, то і на халяву розраховувати не варто. МТС врахував попередній досвід щодо акції на 100 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо не приходить смс про те, що ви є учасником акції, то і на халяву розраховувати не варто. МТС врахував попередній досвід щодо акції на 100 грн.

скоріш за все - так воно і є...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене подруга підключила 100грн. зараз при поповнені половину суми знімає. ))))))))))))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...