Перейти до змісту

Потрібна на роботу дівчина до 30 років у салон відеопрокату


WebTraveller

Рекомендовані повідомлення

Потрібна на роботу дівчина до 30 років у салон відеопрокату. За інформацією або в аську:193925053 або за тел. 8-050-7489235

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Потрібна на роботу дівчина до 30 років у салон відеопрокату. За інформацією або в аську:193925053 або за тел. 8-050-7489235

Дівчина до 30 років - це зачот ! Відать, робота специфічна :huh:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Потрібна на роботу дівчина до 30 років у салон відеопрокату. За інформацією або в аську:193925053 або за тел. 8-050-7489235

Дівчина до 30 років - це зачот ! Відать, робота специфічна :huh:

А ти пішов би в прокат, брав би там диски якби там стояла тьотка років під 60?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

если еще тетка будет соображать где у нее что на складе.

разбираться в разнице между названиями Verbatim и TDK все-таки проще кого-то помоложе, чем мою маму.

хотя моя мама - еще многим молодым фору даст по IQ, но все же.

да и хорошо, что ты, SunSeth, такой, не из серой массы.

а масса может чаще начнет эрогировать на женщину (WebTraveller, все-таки женщина, а не девушка :huh: ) до 30 :huh:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

если еще тетка будет соображать где у нее что на складе.

разбираться в разнице между названиями Verbatim и TDK все-таки проще кого-то помоложе, чем мою маму.

хотя моя мама - еще многим молодым фору даст по IQ, но все же.

да и хорошо, что ты, SunSeth, такой, не из серой массы.

а масса может чаще начнет эрогировать на женщину (WebTraveller, все-таки женщина, а не девушка :D ) до 30 :)

ну... проверять женщина она или девушка я точно не буду :), а вот различать Вербатим и ТДК ей придется... и это действительно намного проще людям помоложе

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага, пам"ятаю свій останній досвід. На вигляд їй було не більше 18-ти, поки не ткнув пальцем, що мені потрібно, вона тупо хлопала своїми довгими віями і здивовано так: "Аааа тидика дивидиирдубльве ?! Чож ви зразу так не сказали" ! :D :o

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І адресу де буде працювати ця дівчинка, якщо це буде дівчинка, а не тітонька, скажіть будь ласка, обов'язково завітаю :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...