Перейти до змісту

Проблема з мікрофоном iPhone 4


Рекомендовані повідомлення

toni-stark_29510308_big_.jpeg

Сьогоді зранку виникла проблема в моєму яблофоні - перестав працювати мікрофон. Вчора все було ОК

Симптоми: при розмові в звичайному режимі мене не чують взагалі, я співрозмовника чую прекрасно. Диктофон не записує звук але при легких ударах в область мікрофона запис цього удару проходить (тобто якость реагує). На гучному зв'язку мікрофон працює та можна спокійно розмовляти (один з них працює, але той що потрібно ні), також все працює через рідну гарнітуру. Розібрав відключив та підключив шлейф який іде до мікрофона з динаміком, результату нуль :(

Прогуглив в чому може бути проблема і судячи по симптомам 2 варіанти або чіп заглушення шумів відвалився або сам мікрофон накрився.

Питання до знающих ... скільки може коштувати ремонт і скільки це займе часу? Де можна швидко та якісно відремонтувати (або продіагностувати)?

Поки, що в моєму кармані лишніх грошей на покупку іншого яблофона немає, тому хочу відремонтувати цей .... буду користуватись поки не вмре остаточно

P.S. телефон перезагружав - недопомогло :(

P.S.S. заодно треба буде приклеїти прямими руками шлейф кнопки Home, а то знову заїдати почала.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

там є два мікрофони, один в тебе не працює (той, що на розмову)

вартість йде від 200грн. дивлячись хто буде робити...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

раджу перепрошити.

2) я свій постійно ремонтую тільки в мікса форевер (Олег)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ясен пєнь, що не прошивка. Треба походити по сервісах

там є два мікрофони, один в тебе не працює (той, що на розмову)

вартість йде від 200грн. дивлячись хто буде робити...

Вся байда з мікрофоном і розємом 30 пін та динаміком + ГСМ антена на аукро 170 грн єслі чо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пропоную послугу по ремонту, яку виконаю менш ніж за годину.

якщо цікавить - пишіть в п\п.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...