Перейти до змісту

Потрібний менеджер з постачання запасних частин до с/г техніки


Jaguar-35769

Рекомендовані повідомлення

Основні функціональні обов’язки:

  • Замовлення запчастин до с/г техніки;
  • Ведення переговорів з постачальниками та клієнтами;
  • Збільшення об'ємів продажу запчастин;
  • Робота з існуючими клієнтами та постійний пошук нових;
  • Внесення замовлень в інформаційну систему, опрацювання їх відповідно до затвердженого алгоритму;
  • Аналіз руху товарів, формування замовлень
  • Формування складу запасних частин;
  • Контроль залишків товару на складі;
  • Аналіз ринку збуту та конкурентів запасних частин.

Вимоги до кандидата:

  • Вища освіта (технічна)
  • Досвід роботи в продажах запчастин
  • Знання будови с/г техніки
  • Знання 1С бухгалтерії (або навчимо)
  • Відмінні комунікативні навички, уміння вести переговори
  • Відповідальність та орієнтованість на результат
  • Ініціативність

Наявність прав категорія «В» (не обов'язково)

Ви можете надіслати своє резюме на електронну адресу:

Або зателефонуйте до відділу по роботі та управлінню персоналом за тел..:
050-438-59-56, (0332) 786-526

P.S. Добавлю від себе. З/п = ставка + відсоток з продажу. Ставка за домовленістю 2000-2500 грн. На протязі 2-х місяців випробувальний термін, який оплачується. Працівнику надається робоче місце + корпоративний телефон. Після проходження випробувального терміну і коли працівник ввійде в курс справи зарплата відповідно буде збільшуватись від продажу, в середньому через 4-6 місяців може досягати 4000-5000 грн/міс.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То вам потрібен менеджер з постачання, чи менеджер з продажу? Бо назва теми не сходиться з текстом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У функції даної людини включають в себе як основне: контроль наповнення складу, моніторинг ринку запчастин. Безпосередньо продажем займаються інші люди як на філіях так і в центральному офісі, але основний склад знаходиться в Луцьку, тобто всі продажі безпосередньо будуть контрольовані Вами, але згодом дуже багато клієнтів будуть телефонувати напряму. Якби шукали лише менеджера з постачання, оплата описувалась лише ставкою, а так як говориться про ставку + %, відповідно функції продажу також будуть мати місце.

То вам потрібен менеджер з постачання, чи менеджер з продажу? Бо назва теми не сходиться з текстом.

Вас зацікавила дана тема?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маленька зарплата на такі вимоги. Повинна бути не менша ніж 7 тим. Я продаю продукти харчування з оборотом 1 млн в міс маю більшу зп як тут. ЖАДНІЧАЮТЬ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5000 це максимум?....

Ні.... це все згодом в процесі роботи... все залежить від об'єму продажу

Маленька зарплата на такі вимоги. Повинна бути не менша ніж 7 тим. Я продаю продукти харчування з оборотом 1 млн в міс маю більшу зп як тут. ЖАДНІЧАЮТЬ

Чесно кажучи, я за Вас радий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не роботодавець. Все залежитиме від Ваших переговорів з керівництвом і обговорення всіх нюансів.

Сам працюю на такій же посаді. Наразі мене все влаштовує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...

Актуально.

Потрібний менеджер з постачання запасних частин до с/г техніки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Актуально.

Потрібний менеджер з постачання запасних частин до с/г техніки.

Розглядається як варіант - випускники або студенти 5-го курсу ЛНТУ напрямку с/г машини.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сам працюю на такій же посаді

посада на цій же фірмі?

Так.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я вот якшо чесно взагалі не розумію навіщо продавцеві технічна освіта???

П.С. я гуманітарій, і це ніразу не мішає мені працювати, налагоджувати, читати креслення, та ремонтувати всіляке обладнання...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я вот якшо чесно взагалі не розумію навіщо продавцеві технічна освіта???

П.С. я гуманітарій, і це ніразу не мішає мені працювати, налагоджувати, читати креслення, та ремонтувати всіляке обладнання...

Якщо Ви "самоучка" - це дуже чудово.

Людині з технічною освітою легше і швидше навчитись (згадати) по будові комбайнів, тракторів, оприскувачів, плугів, мульчувачів.... і т.д. (в залежності від того напрямку, чим буде займатись даний працівник), принцип роботи основних вузлів та періодичність виходу з ладу їх елементів для забезпечення наявності даних запчастин на складі.

Повірте, приходять люди, як Ви кажете "гуманітарії", і коли їм розказуєш принцип роботи - друга співбесіда, в більшості випадків, не відбувається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Jaguar-35769, чим відрізняється якийсь вузол якогось трактора на вашій фірмі від буханки хліба в супермаркеті? Якщо менеджер толковий - він буде давати хороший результат незалежно від того як називаються "ходові" номенклатурні одиниці. Так само нормальному менеджеру чи продажнику пофіг що продавати - чи газонокосилки чи гіроскопи до Шатлів. Тому не звужуйте для себе коло пошуку. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Jaguar-35769, чим відрізняється якийсь вузол якогось трактора на вашій фірмі від буханки хліба в супермаркеті? Якщо менеджер толковий - він буде давати хороший результат незалежно від того як називаються "ходові" номенклатурні одиниці. Так само нормальному менеджеру чи продажнику пофіг що продавати - чи газонокосилки чи гіроскопи до Шатлів. Тому не звужуйте для себе коло пошуку.

Я з вами повністю згідний, але наразі ми шукаємо менджера з постачання запасних частин і людині, яка раніше цим навіть не цікавилась буде трішки тяжко зорієнтуватись у вищеописаному.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...