Перейти до змісту

Шукаю швачку


katjka_9

Рекомендовані повідомлення

Терміново потрібна швачка.

Досвід тільки вітається, але у нас все одно буде чому навчитись. Пошиття вишиванок.

Робота в районі Там Таму.

Зарплата мінімалка + % від виробітку.

Плануємо розширюватись, тому перспективна робота!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поміркований Бандера,ти реально думаєш що katjka_9 не вміє користуватись інтернетом?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

приходять на співбесіди, але ж кадри то така штука...)) можливо у когось є знайомі які якраз шукають і реально хочуть працювати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

приходять на співбесіди, але ж кадри то така штука...)) можливо у когось є знайомі які якраз шукають і реально хочуть працювати?

Кінець навчального року, ловіть швачок на випуску з училищ. В Луцьку майже всі училища випускають швачок, кравців. Рекомендую ПТУ №12, так як сам закінчив його і знаю, що там дійсно учать, принаймні, вчили. В Львові взагалі на захист диплому "покупці" приходять і можуть запропонувати роботу самим талановитим ще до отримання диплому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

приходять на співбесіди, але ж кадри то така штука...)) можливо у когось є знайомі які якраз шукають і реально хочуть працювати?

Кінець навчального року, ловіть швачок на випуску з училищ. В Луцьку майже всі училища випускають швачок, кравців. Рекомендую ПТУ №12, так як сам закінчив його і знаю, що там дійсно учать, принаймні, вчили. В Львові взагалі на захист диплому "покупці" приходять і можуть запропонувати роботу самим талановитим ще до отримання диплому.

дякую за рекомендацію, ходила вже, вивішувала оголошення

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...Досвід тільки вітається, але у нас все одно буде чому навчитись. ...

Тобто можно без досвіду..?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...Досвід тільки вітається, але у нас все одно буде чому навчитись. ...

Тобто можно без досвіду..?

так, можна без

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо вакансія ще вільна,прошу розглянути і мою кандидатуру/ без особливого досвіду/: швачка-самоучка,ази -знаю, що треба-навчуся,маю досвід пошиття штор /для себе і знайомих/ ,а також дрібного ремонту одягу Буду вдячна за відповідь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 тижнів потому...
  • 4 тижня потому...
  • 3 тижня потому...

Добрий день. Чи ще актуальна вакансія на швачку, шити вчилась на курсах, дуже хочу себе розвинути у цьому напрямі...І як з Вами зв"язатись?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...