Перейти до змісту

вкрали телефон


Sasha Boss_210

Рекомендовані повідомлення

разів 5 -6 повертав телефони. Ніхто ніколи нічого не пропонував.

Останній раз жіночка навіть подякувати забула.

То після цього мені перестати бути людяним і стати бидлом? "толкати" баригам за безцінь чи на ОЛХ ?

Маячня.

Стосовно Модного Самсунга і 20 грн - то це вже просто якесь фігня. Або дівчина тупа як валянок і не знає реальної вартості телефону, або просто прикололася, типу "на, бухарік, тобі на пиво 20-ку"! (нічого особистого).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 79
  • Створено
  • Остання відповідь

Я хіба згадував десь про обов'язкове вимагання винагороди? Повернути знахідку потрібно, а подякує власник чи ні, це його справа.

10%, це я для себе визначив, і як би мені повернули мого корча (600грн.б/у), щиро віддав би 100 гриваків. За те що телефон знайшла саме та людина яка повертає, а не та яка відразу виймає карточку.

пс. Напевно народ читає пости поспіхом, не задумуючись про зміст.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я лічно вертала... У людини там контакти, смски, фоткі, може навіть, а тут. Втрата тож була в транспорті, ну не вернули та й хай...

ну так Спіріт жеж душа прерій, повіяло вже його.

Було шо вернули... теж безкоштовно, я на вєліку їхала, випав з кишені на ходу і одразу не помітила. Дядько солідний був, йому ті копійки ни до чого, образився на мої 50 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Повертав один раз. Повертав малій дівчині років 13-14. Але мало того, що не подякувала. Так ще на мене її батько налетів ))) типу на понт брав, що я вкрав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 року потому...

Сьогодні в "Данго" в мого колеги "пропав" телефон :(
Виявляється попередній раз (кілька місяців назад) телефон пропав також у цьому ж закладі :unsure:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...