Перейти до змісту

китайські чубаті в добрі руки


tani-r

Рекомендовані повідомлення

Наша дєвочка Роза решила погуляти, так би мовити, на стороні. Дуже вже розгільдяйським і брутальним виявився сусідський пес. І як всяка дєвочка з порядної сім'ї, Розочка влюбилася в голодранця. Плодом запрєтної любві стали 5 собачат. Як не странно, Розині гени взяли верх. И четверо собачат получилися супер-пупер-мега-клас. Троє з них успадкували ген лисості, один - замічатєльна пуховка, і тільки дєвочка Роксі трохи не схожа на маму (чесно кажучи, на тата Роксі теж не схожа...). Але файна, зараза. Може б хто з шановної громади хотів таке щастя мати вдома? Віддам за символічну двацятку (кажуть, задарма не можна тварин віддавати). Наразі псяки знаходяться в Києві. Але десь числа 22-23 травня буду їхати до Луцька, то візьму в сумку скільки треба. Не відмовляйтеся зразу, подумайте, бо то велике щастя - цабакен вдома))

А ось тут наша відео-презентація))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фото є у іншому пості. Вони чомусь продублювалися при редагуванні)) або в мене руки з іншого місця ростуть)) Чому не за одну гривню? Тому що хочу за двадцять) якщо людині шкода 20 грн за песика,то де гарантія, що ій не буде шкода йому на іду чи на прививку?)

Фото є у іншому пості. Вони чомусь продублювалися при редагуванні)) або в мене руки з іншого місця ростуть)) Чому не за одну гривню? Тому що хочу за двадцять) якщо людині шкода 20 грн за песика,то де гарантія, що ій не буде шкода йому на іду чи на прививку?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
  • 2 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...