Перейти до змісту

Де в Карпатах розплідник-притулок для ведмедів?


Кривоніс

Рекомендовані повідомлення

Не впевнений, що маємо на увазі одне і те ж. Але по дорозі на Синевир якраз біля дороги було щось схоже

post-4300-0-48418900-1430917968_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Притулок, для ведмедів по дорозі на Синевір, вхід безкоштовний, можна дати пару гривень для медведів. Нас пустили дуже близько до самих кліток. Рекомендую відвідати. Якщо їхати на Синевір то по праву руку буде крутий підйом по гравію. Лекговий автомобіль краще знизу залишити і пару метрів піднятись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, це те що я шукав. Дякую. То цей притулок біля самого озера?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні, в Гугл Мапс включіть фото і зрозумієте де. Він ближче до лінії ДОТів, деся за 7 км до озера і перед перехрестям озеро-Колочава (також відвідайте).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую. Може ще порадите де в тому р-ні не дуже дорого можна поселитись на декілька днів, бо я в тих краях в останнє був ще при сесесері (якраз коли путч був), то тоді жили в палатках.

Пс. Про сайт "карпати інфо" знаю, бачу що там зараз багато міні-готелів, але може хтось в якомусь з них жив і порадить конкретний (або скаже в який краще не їхати).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ночували в Міжгір'ї на базі відпочинку "Петрівська слобода" (від університету "Україна")

http://turizm-karpaty.com.ua/index.php?view_content=1172〈=ukr

категорично не рекомендую: спали в холоднющих номерах із повною відсутністю води. якби не пізня година і специфіка розташування бази високо в горах - поїхали б звідти куди подалі в ту ніч

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...