Перейти до змісту

Бюджетний фікс


Рекомендовані повідомлення

Доброго дня! Планую зібрати бюджетний фікс :_39: (для початку сінгл спід) для не тривалих поїздок в межах Луцька.

У чому відмінність між трековими і шосейними рамами хвз та яку зних обрати (ваші пропозиції :_02:)?. Які можуть виникнути труднощі при складанні? І т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можу проконсольтувати, можу запропонувати готовий варіант.

тут в особистих повідомленнях або в вк, контакти в підписі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

було б добре тут, бо мені теж цікаво :) яка зараз адекватна ціна на хвз і чи можна в Луцьку купити, і в скільки обійдеться орієнтовно пофарбувати, замінити задню зірку, шатуни (чи потрібно міняти?) передню зірку. ну і що там ще потрібно замінити, може я не знаю. А ще як буду дешевше, купити вел цілий чи фремсет, а потім вже все навішувати? Дякую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на днях маємо дозібрати фікс на продаж, на рамі хвз старт-шоссе. ціна приблизно 3300 буде. шось схоже на це:

5XZp_sDesPQ.jpg

Пофарбувати і замінити деталі не проблема, треба бачити, шоб сказати в скільки обійдеться. Пофарбувати це 300 грн(разом з підготовкою, матеріалами) - це якшо нам привезете раму з вилкою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а якщо робити фрівіл, потрібно міняти задню втулку і каретку? і при 177 см зросту яка ростовка буде зручною? по таблицях глянув ніби 56, правильно?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а якщо робити фрівіл, потрібно міняти задню втулку і каретку? і при 177 см зросту яка ростовка буде зручною? по таблицях глянув ніби 56, правильно?

Якшо фрівіл то задню втулку можна не міняти, зняти 5-рик і накрутити фрівіл. ростовка 54-56.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

а ці колеса стануть на хвз чемпіон?

http://velo-fox.com/velozapchasti_aksesuari_sport_inventar/oboda_velozapchasti_snaryazhenie/00797__Koleso_v_sbore_28_Dvojnoj_Obod_MAYA_RIMS_PERED

http://velo-fox.com/velozapchasti_aksesuari_sport_inventar/oboda_velozapchasti_snaryazhenie/00796__Koleso_v_sbore_28_Dvojnoj_Obod_MAYA_RIMS_ZADNEE

якщо не підійдуть то які є ще варіанти бюджетних клінчерних ободів які підійдуть на втулки чемпіона

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...