Перейти до змісту

Чия вишка у с.Лавров


Рекомендовані повідомлення

Координати:

50°37'5.03"С

25°15'1.24"В

Там поряд ще одна вишка стоїть

Хтось знає до кого звернутися (на вишці стоїть багато антен різних в т.ч. і для WIFI як мені здається)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую

А вони дають Інет по WiFI не вкурсі?

Куда звонить? Які тарифи ???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нажаль цього я вам не скажу. в ратніві є інтернет заїдьте в їхню сільраду і попитайтесь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А взагалі Київстар надає послугу по радіо???

А взагалі Київстар надає послугу по радіо???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо у вас є києвстар зателефонуйте на номер 466 або зайдіть на сайт та поцікавтесь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заходив в Київстар (На Київську площу) - сказали ми не надаем послуг Инет по WiFi

Як дізнатися хто обслуговує вишкі в Лаврові??? Сказали наші місцеві фірми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:) ну так вони й обслуговують, якщо Київстаровська. Але вони не роздають Вай-Фай. І ніхто з мобільних операторів не роздає Вай-Фай, не мучся дармовими надіями.

Вірніше, не роздають той вай-фай, який ти думаєш (що зловиш звичайним роутером). А вай-фай по різних там ваймаксах да, дають, але для домашнього користування це буде дуууууже задорого. Та й з фізособами вони, здається, не працюють.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

jack74,

а хто казав що я роутером ловити зібрався....

Ромова йшла про вишку. Я думав без вишкі в себе в с.Промінь антеною зловити з Лаврова (Кийвстаровска вишка) инет антеною, "точка-точка".

А так мабудь прийдется ставити 16м вишку на території і стріляти на 16 поверхівку в луцьку.

А обслуговують вишкі по області місцеві фірми, а не київстар чи мтс.

Вот шукаю таку фірму.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:) Обслуговує Київстар і МТС. А ті фірми, які ти маєш на увазі, це підрядники, які виконують для них роботи згідно регламентів та їхніх вказівок. Але організаційні питання вирішують саме вони, Київстаровці. І сидять вони там, на Київській. Просто сидять вони не в залі, де, певно, ти спілкувався з менеджерами по продажу, а всередині.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Лаврові Є вишка КС і вишка МТС на мтсній МТС і Інтертелком.

Ваймакс дійсно буде дуже дорогий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

d.u.a.l, а хіба ТОБІ хтось тут щось розповідав? ;)

А Інтертелеком "дружить" не тільки з МТСом... Він взагалі дружній :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

jack74, а я хіба де писав, що розповідають МЕНІ, чи то, може, ТОБІ щось привиділося?

привиділося? :_09:

Розказуйте ще, а то я щось надто мало про Інтертелеком знаю, як виявляється...

ти в цій темі не брав участі, принаймні, постів твоїх до цього не видно, а тут відповідаєш так, наче хтось тобі опонував раніше, і тепер щось виявилось, пов'язане з твоїми знаннями.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та тупиш, я бачу, ти... Я тобі процитував все, що потрібно. Раз не дійшло, знач не судьба.

До речі, ніяких натяків на засранців взагалі не мав. Не читай те, чого не написано.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вирішив я вчора, як розумна людина, припинити срач, незважаючи на беззмістовні закиди, але бачу, що хтось це сприйняв як відсутність аргументів, чи, може, як визнання своєї неправоти, чи що. ОК, аргументую.

Наїзд:

d.u.a.l, а хіба ТОБІ хтось тут щось розповідав?

І "пояснення" наїзду

Розказуйте ще, а то я щось надто мало про Інтертелеком знаю, як виявляється...

ти в цій темі не брав участі, принаймні, постів твоїх до цього не видно, а тут відповідаєш так, наче хтось тобі опонував раніше, і тепер щось виявилось, пов'язане з твоїми знаннями.

Із якого, раптом, дива, твердження, що я, як виявляється з посту пана @leg, мало знаю про Інтертелеком (це був сарказм, про що вже було сказано двічі, повторю ще раз, якщо не доходить), дає підставу казати, що я вважав цей його пост адресованим мені??? Бо так комусь захотілось? Якщо говорити звичайною мовою, то це був "підйоб" користувача @leg за невірну інформацію, по типу "продовжуй розповідати казки, а ми всі посміємося". Якби ж я написав, розказуйте мені ще - але ж ні, я просто нормальною мовою написав те, що звучить як "аффтар пиши исчо". Лише у деяких користувачів відсутнє почуття гумору, на жаль

І взагалі, закид

d.u.a.l, а хіба ТОБІ хтось тут щось розповідав?

- на мій погляд, тема відкрита для всіх, тому все в ній написане адресоване для будь-кого, хто зацікавлений і читає. Але в уяві пана jack74, розповідають, певно, лише обраним, до числа яких він звісно належить, а я - ні.

Розслабся, твої сарказми у технічній гілці форума розглядаються, як тупість.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вирішив я вчора, як розумна людина, припинити срач

ти знаєш, "розумна" людино, коли намагаються припинити срач (який сама ж, до речі, і почала) не використовують висловів "не тупи" (як відкрита образа опонента). А судячи з того, що ти І ДОСІ не зрозумів, то ... припиняю срач ;)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...