Перейти до змісту

Продаж аккаунта WOT


sasha_muz

Рекомендовані повідомлення

Підскажіть, будь ласка, за скільки я можу продати свій аккаунт?

Пошту, нажаль, віддати не можу, бо власна скринька і багато чого туди зав'язано, а переприв'язку на на інший номер телефону - без проблем.

Нік в WOT такий як і тут - sasha_muz (http://worldoftanks....1267-Sasha_muz/).

52% перемог, РЭ - 1270

Із топів:

ТТ: IS-7 E-100 IS-4

ПТ-САУ: Object 268

Докачую110e4

В ангарі ще є Object 704, E-75, T30, ИС-8, ИC-3, ИC,

T28,T-44, T-34-85, КВ-85, та ще багато всякого добра.

Із прем. техніки: КВ-5 (який вже не продається в перем. магазині). Прокачано на ньому десь близько 5 перків в кожного члена екіпажу, впринципі як і на решта топової техніки. Фарм кредитів обалденний на ньому.

4 500 000 серебра, та 500 голди та скількісь там десятків вільного опиту.

Я сам, з Луцька. Буду вдячний за консультацію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вартість КВ-5 (коли він продавався) + вартість наявної голди.

Більшу цінність представляють акаунти із суттєво вищим показником % перемог і ефективності. Наявні топи та інші танки значення не мають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вартість КВ-5 (коли він продавався) + вартість наявної голди.

Більшу цінність представляють акаунти із суттєво вищим показником % перемог і ефективності. Наявні топи та інші танки значення не мають.

Гривень 300-400 можна простити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

sasha_muz, думаю що важко буде тобі продати за таку ціну, без пошти і без толкових топів такий аккаунт. КВ-5 зараз не дуже в популярний :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

sasha_muz, думаю що важко буде тобі продати за таку ціну, без пошти і без толкових топів такий аккаунт. КВ-5 зараз не дуже в популярний :)

там тільки 10к боїв і все ще впереді.... Стату можна суттєво підравити при прямих руках

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

там тільки 10к боїв і все ще впереді.... Стату можна суттєво підравити при прямих руках

Тут треба або дуже прямі руки щоб швидко підправити стату, або кілька тисяч боїв, залежно від того які ці руки. Але спеціально цим наврят хтось займатиметься, простіше купити одразу "крутий" акк.

Я в 2013 рокі кілька місяців продавав акк з Type-59 (а він тоді був цінніший ніж зараз КВ-5) і цікавішими топами, продав без пошти по собівартості. Було 22 тищі боїв, тому ніхто і не хотів купувати щоб порихтувати стату з 51% перемог і РЕ 1100.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...