Перейти до змісту

Фреймворк Laravel


Roshen1

Рекомендовані повідомлення

Є в Луцьку люди які працюють з фреймворком Laravel?

Маю бажання освоїти даний фреймворк (можливо Symfony). Є невеликий досвід у веб програмуванні. Можливо когось зацікавить моя кандидатура в якості помічника, стажера... Пишіть в ПП. Думаю буде цікавою будь-які пропозиції

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

придумай собі проект, склади тз, і реалізовуй поставленні задачі на тому фреймворку, вот так і до закінчення проекту вивчиш, головне проект придумай складний, а не якийсь на дві годнини роботи, наприклад можешь розробляти свою цмс, можеш брати собі на задачі функціонал реалізований в інших цмсках

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проект є, але ніяк його з місця не можу зрушити, бо багато чого буває незрозуміло і приходиться довго шукати відповіді в інтернеті. І ще трохи вагаюсь що вибрати Laravel, чи Symfony

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подивись на біржах праці в інтернете яких спеціалістів більше треба, чи де більша зарплата, вот приблозно із цього треба робити вібір, якшо тяжко так розбіратися то ще можешь подивитися де є готові серйозні проекти які можна скачати та подивитися,

а ще важливий нюанс, документація має бути хороша, якщо немає хорошої документації то тяжко буде освоювати в любому випадку.

луче Symfony або Yii а луче сразу Yii v.2 про Symfony не знаю як в них с документаціею а вот Yii документація нормальна багато зразків і розширень

Вобщем всі вони на логіці паттерна MVC да і робота с базою ORM вроді скрізь уже так шо освоївши шось одне на нормальному рівні легко переключитись на інше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

радив би Yii

по пунктам

1)проінсталити

2)виведення інфи і кеш популярних сторінок

3) авторизація (надіюсь читав як ламаються сати і як перехоплюються пост запроси :)

4)шаблонізатор

якшо розберешся із цим добром то сміливо освоюй js і jqery лишніми не будуть

удачі в навчанні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо Yii розглядати, то відразу 2 гілку... Ларавел також хороший, але що там що там є свої плюси і мінуси...

на рахунок документації: що по тому, що по тому документації вистачає...

Yii більш активно використовують в Україні, росії і ближніх країнах... Ларавел гарно "розкрутили", користується популярністю за "бугром"

Як варіант, виконайте одне і теж завдання на 2-3 фреймворках, що сподобається - на тому і працюйте...

Спорити можна довго що краще... знаючи один - вивчити другий взагалі не проблема...

П.С. Активно використовую Yii2, потім Laravel, на першому проекти, як показала практика, швидше робляться...

П.П.С. Зараз вивчаю Python і його фреймворк Django... розробка швидка і комфортна, є моменти від яких не хочеться повертатися на пхп :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що ж дякую за поради, думаю тему можна закрити так як для себе зробив певні висновки. До цього трохи упереджено ставився до Yii, так як раніше чув декілька негативних думок щодо цього фрейворка, але напевно варто звернути на нього увагу, можливо навіть в першу чергу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...