Перейти до змісту

"Нові - стаі" комплектуючі


Рекомендовані повідомлення

Хочу зібрати простий ПК під простий сервер.

Де в Луцьку або онлайн можливо купити комплектуючі вироблені скажем до 2005 року але нові (які не були у викорістанні)?

Приблизно: мат. плата: з video, lan, ddr1. проц Pentium 4

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дурне питання - "для чого" ? якщо комп "старий" (по суті), то для чого вам "нові" (по вигляду) комплектуючі ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дурне питання - "для чого" ? якщо комп "старий" (по суті), то для чого вам "нові" (по вигляду) комплектуючі ?

не вигляд, а надійність важливо. важко визначити скільки ще пропрацуе пристрій який вже працював декілька років.

HP Proliant GL580 G2

не потрибно такої потужності

ну и дорого буде (наскільки я розумію)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну и дорого буде (наскільки я розумію)

Як і системник такого ж плану. Тільки грамотніше. Оскільки все ж сервак. Є тема про старі комплектуючі. І не одна.

Пропонували за 1800 і навіть дешевше. І це сервак! 2(і більше) ядра, оперативки 2 і більше гіга і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дурне питання - "для чого" ? якщо комп "старий" (по суті), то для чого вам "нові" (по вигляду) комплектуючі ?

не вигляд, а надійність важливо. важко визначити скільки ще пропрацуе пристрій який вже працював декілька років.

якщо вам потрібна надійність - беріть серверне обладнання .. воно навіть Б/у буде працювати краще ніж "новий" комп на 478 - 775 сокеті (якого ви зараз ніде не знайдете .. щоб всі комплектуючі були нові, в коробочках і т.д... може ви ще й гарантію на них захочете ? ) ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можливо купити комплектуючі вироблені скажем до 2005 року але нові

МОжна. Я купував материнку на 775 сокеті. 1200 грн. Нова запакована.

за 1200 можна готовий сервак купити!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пропонували за 1800 і навіть дешевше. І це сервак! 2(і більше) ядра, оперативки 2 і більше гіга і т.д.

мени це не потрибно. одночасно 10-20 корыстувачив.

якщо вам потрібна надійність - беріть серверне обладнання .. воно навіть Б/у буде працювати краще ніж "новий" комп на 478 - 775 сокеті (якого ви зараз ніде не знайдете .. щоб всі комплектуючі були нові, в коробочках і т.д... може ви ще й гарантію на них захочете ? ) ...

серверне обладнання надто дороге для моих потреб!!!

запропонуйте пк до 1000 грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

що це буде за сервер і що він повинен робити ? 10-20 користувачів чого ? якщо звичайний файловий - можливо і так, але ... в таку суму - маленький вінт і тільки *нікс системи ... якщо інші варіанти (вінда або термінали) - забудьте ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"нові" комплектуючі, що лежали в складах (сирому\холодному\душному\з перепадом температур) 5-7-9 років, чи той же сервачок, що крутився в шафі з кандюком при +16-18 весь робочий цикл 5-7 років? Я б надав первагу другому. Або просто взяти серв шасі: бж-материнка-проц, а память-вінт поставити без пробігу. Якось так.

До речі брендові сервери НР початкового рівня є в наявності, звертайтесь. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я ж уже писав

а можливо частково? потрібно:

материнка: ASUS P4P800 SE

проц: Pentium IV ht 3,2Ghz

Video: Inno3D Radeon FX5200

RAM - 896 Mb (так укомплектована, 4 модулі пам'яті) 1-512Mb + 3Х128Mb

БЖ 350W

скільки?

До речі брендові сервери НР початкового рівня є в наявності, звертайтесь.

ціна від 1000? і не гивень? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...