Перейти до змісту

Продам телефон Jiayu G4S Standart


Skelet

Рекомендовані повідомлення

Продам телефон 4000 грн.

Комплект

Телефон

Зарядка

Бампер

по бажанню додаткова батарея +105 грн.

реальні фото без бампера (сірий).

Стан нового: без подряпин, сколів, потертостей і т.д.

система Android 4.4.* офіційна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Извините, но я не удержался!

Skelet, скажите пожалуйста - вы цену поставили исходя с того что написано в интернете, а вы в курсе что за 3000 можно купить NEXUS 4 ? ( А он лучше вашего телефона в разы.)

Нет, я прошу менять цену, ваше право, можете продавать хоть за 10000 но посмотрите на характеристики вашего устройства, затем посмотрите что можно купить сейчас за 4000грн и с какими параметрами, я уже не говоря о производителе устройства.

по бажанню додаткова батарея +105 грн.

Да с такой ценой она должна быть подарком, и не только она (батарея) !
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чим він кращий? оперативкою і все? за 3 тис всі покоцані, нові також по 4тис коштують. Батарея в тих держе 1,5-2 дня максимум, а у мене батарея при іграх за суткі не вбєш...а поговорити то і на 4 дня нормально хватає. Це як, що і для кого, не судіть так відразу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://rozetka.com.ua/jiayu_g4s_black/p2380777/#tab=all Інформація для роздумів. Новий з гарантією та з кращими характеристиками.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це точно, думайте ))) +1000 грн за +1гб оперативки...мені 1гіга не бракувало поки, але я не наголошую що це для когось "предел" бо зара і по 3 гіга є і більше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

+ MediaTek MT6592 (1.7 ГГц), + 16 ГБ вбудовано + гарантія + новий + Rozetka (це не Skelet).

Думати треба вам. Для мене як для покупця вибір очевидний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...