Перейти до змісту

CD IN - в магнітолі ? Help!


Рекомендовані повідомлення

Отже, імеетцо простенький касетний маг якому вже близько 4-х років... На передній кришці є цікавий надпис - CD IN, та відповідно вхід який схожий на стандарт для простих вух)) Хочу хапитатися в форумчан чи ніхто не знає як можливо слухати музичку на даному апараті через CD?(тобто як я розумію існує якийсь пристрій для читаня дисків, який моно підключити до даного девайсу і слухати музичку з диску, що дуже розширює можливості даного апарата :rolleyes: )

Зробив парочку фоток (якість ніяка), мож хтось компетентний в даному питанні і зможе допомогти?.. post-722-1200837637.jpg

post-722-1200837656.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

это аудиовход. можешь подключить туда... ну, CD-плейер, например :)

а магнитола просто пропустит через себя звук и выдаст на акустику.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отже, імеетцо простенький касетний маг якому вже близько 4-х років... На передній кришці є цікавий надпис - CD IN, та відповідно вхід який схожий на стандарт для простих вух)) Хочу хапитатися в форумчан чи ніхто не знає як можливо слухати музичку на даному апараті через CD?(тобто як я розумію існує якийсь пристрій для читаня дисків, який моно підключити до даного девайсу і слухати музичку з диску, що дуже розширює можливості даного апарата :) )

по ходу лінійний вхід,підключай шо хош.оптимально мр3 плеер.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отже, імеетцо простенький касетний маг якому вже близько 4-х років... На передній кришці є цікавий надпис - CD IN, та відповідно вхід який схожий на стандарт для простих вух)) Хочу хапитатися в форумчан чи ніхто не знає як можливо слухати музичку на даному апараті через CD?(тобто як я розумію існує якийсь пристрій для читаня дисків, який моно підключити до даного девайсу і слухати музичку з диску, що дуже розширює можливості даного апарата :) )

Зробив парочку фоток (якість ніяка), мож хтось компетентний в даному питанні і зможе допомогти?.. post-722-1200837637.jpg post-722-1200837656.jpg

Тобі потрібний переходнік 2xRCA на 3,5mm stereo jack і 3,5mm stereo jack (папа) - 2 x RCA (папа)

Фото нижче

post-2097-1200839298.jpeg post-2097-1200839303.jpeg

Іх з'єднуєш між собою так шоб на кінцях вишло 3,5mm stereo jack (такий як в наушниках)

Один кінець (3,5mm stereo jack) підключаєш до CD, інший до мага в CD-IN.

В CD плеєрі ставиш звук десь на 75-85 %

Таким способом можеш підключити не тільки CD плеєр а і MP3 плеєр(як вже сказано в попередньому пості), телефон (за наявності переходніка).

В магнітолі шукаєш режим CD-IN чи шось подібне типу AUX-IN, Line in.включаєш...

І все готово..!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім +1, дзякую за допомогу! VadioN персонально дякую за чітке розяснення, завтра піду шукати дані перехідники!..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я вот не пойму, зачем эта борьба с тюльпанами? Два 3.5мм джека на концах и все.

Ну вы и курите по выходным...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...