Перейти до змісту

віддам даром


Garfild

Рекомендовані повідомлення

віддам даром, але не смійтесь, кухонний стіл на трьох ножках б/у , а також колеса ( резина ) , також б/у, були на машині BMW, фото виставлю завтра, але попрошу не сміятись, речі знаходяться у Німеччині , м.Берлін, просто знайомі будуть викидати, ну і шкода, можливо просто хтось з вас буде проїздом і зможе забрати, а ще знаю, буде через 1-2 місяці вмонтований холодильник б/у також віддаватись безкоштовно.

post-26756-0-14092500-1425507890_thumb.j

post-26756-0-72028100-1425507920_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Garfild, за б/у-шну техніку на кордоні потрібно платити. Хіба це відмінили?

Ну і скільки потрібно витратити солярки, щоб привезти не нові столик із холодильником із Берліна..

У Німеччині за утилізацію також потрібно платити. Sperrmüll - великогабаритні відходи.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я думаю написано зрозуміло : можливо просто хтось з вас буде проїздом і зможе забрати, а холодильник везеться в одній одиниці і платити на кордоні нічого не потрібно, звичайно ніхто спеціально тільки за цими речами не поїде, а ось проїздом і по дорозі ....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У Німеччині за утилізацію також потрібно платити. Sperrmüll - великогабаритні відходи.- це якщо вивозити на спеціальні сміттєзвалища , або платиться більше за квартплату/ком.послуги і можна сміття/відходи не сортувати, також є така послуга.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...