Перейти до змісту

Документи для таксі


gorik

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня, шановні юристи.

Один мій друг попросив знайти таку інформацію: які документи потрібно мати, щоб займатися перевезенням пасажирів легковою машиною, тобто таксі, так, щоб зі сторони ДАІ не було ніяких претензій. Можливо є якась нормативна база, закиньте ссилочку, чи просто в топік.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я таксую вже едсь біля 3-х місяців!весь цей час їздив без ліцензії-нормальнО!але перед новим роком виріши все ж зробити і вчасно подав документи!ліцензію потрібно мати!тепре для того щоб зробити ліцензію потрібно щоб машина була обклеїна жовтими шашичками із номером служби і ін.інформацією!в авто має стояти таксометр ціна якого 1400грн-якщо я не помиляюсь!авто має бути зареєстроване на водія!і звичайно ж страховка!машину я купляв нову і за страхував її по повінй прогамі-шоб ніхто не придерся і сам спокійни катаюсь!

1.цивілка

2. повне каско

3.страховка водія

4. страховка кожного пасажира

ліцензію вже зробив-але без цих заморочок!

також треба з собою возити довідку з податковою що ти сплачуєш податки за ці перевезення і журнал(там де ти пишеш свій дохід і виртати!

ще ніразу мене не зупиняли і вище перечислені документи не перевіряли...

все що знав все росказав...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в авто має стояти таксометр ціна якого 1400грн

можна подробнее?

В кожній машині таксі повинен стояти лічильник, який рахуй скільки кілометрів проїхав пасажир, і скільки грошей має заплатити.

По ясній причині наші таксисти його ставити не хочуть, хоча в Києві вже майже на всіх машинах таксі користуються лічильниками.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, кому треба таксометри (встановлення і сервісне обслуговування, документи на ліцензію) прошу писати в ПМ або альокати 8(066)648-77-93 :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...
в авто має стояти таксометр ціна якого 1400грн

можна подробнее?

В кожній машині таксі повинен стояти лічильник, який рахуй скільки кілометрів проїхав пасажир, і скільки грошей має заплатити.

По ясній причині наші таксисти його ставити не хочуть, хоча в Києві вже майже на всіх машинах таксі користуються лічильниками.

Не розумію чого таксисти не хочуть ставити таксометри. Це ж для них краще. Особливо в тих випадках , коли доводиться часто зупинятися перед світлофорами або стояти в пробках. А лічильник крутиться :( Різниця в ціні по маршруту, який найчастіше долаю, складає 5 грн. А на більших відстанях... :ok2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Без лічильника, до речі, вони можуть більше сказать. Живий приклад - без лічильника з Версаля до мальвінИ кажуть 20, а по лічильнику получається біля 15. Ось тому я тепер сідаю в машини з зеленим вогником і прошу увімкнути лічильник, без лічильника вигідно їхати тільки за місто :ok2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...