Перейти до змісту

Увага Студенти! Візьміть участь в проекті та отримайте стипендію у розмірі 1 500 або 2 500 грн.!


Новий Луцьк

Рекомендовані повідомлення

Студенти в Луцьку мають можливість отримувати додаткові стипендії. Так, Фонд Ігоря Палиці «Новий Луцьк» надає можливість студентам 2-5 курсів отримати стипендію на 5 місяців у розмірі 2500 гривень щомісяця - для тих, хто навчається у СНУ імені Лесі Українки та ЛНТУ; та 1500 - для студентів коледжів, технікумів та училищ.

Вимоги до претендентів:

- есе на тему «Моя інвестиція в новий Луцьк» (3-4 ст. друкованого тексту 14 шрифтом);

- відмінне навчання;

- наукові публікації (для студентів коледжів та училищ – за наявністю);

- участь у конференціях (конкурсах, змаганнях, олімпіадах – для спортсменів та митців) протягом попередніх двох семестрів навчання...

http://www.novyy.lut...rovanoi-molodi/

admbig-3377360040.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а що хорошисти не можуть толкового нічого написати, чи трійочники?

якийсь тупий конкурс, цікаво як сам Палиця вчився, шанси я думаю треба давати всім, раз це піар ход такий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вибори?

або шось схоже, та й треба якось заохотити платників відмінників

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Новий Луцьк, є готова, файна тема на есе - Прокуратура проверяет схемы из переписки Палицы и Хомутынника

тіко чось волиньнюз не хочуть і словечком про це обмовитись ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це якась груба заказуха :)

всі знають що слухають, і тимпаче смски пише дітвора, а ті всі дяді просто звонять.

і домовитись про кодові слова не складно, наприклад заїзжать шашличка погризем, а це буде значити щось там роздерібанити наприклад, та маса таких невинних фраз може щось означати для певних людей - це моя думка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

MACCEN, воно то так, якби не спалили ту переписку з мобіли Хомутинніка, це ж не школотрон в ролеві ігри бавиться...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...