Перейти до змісту

Де придбати комплекти для електробритви


Dieselsmart

Рекомендовані повідомлення

Цікавить де можна придбати комплекти сітка й блок для елекробритви Braun 130s-1 ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

точно бачив набори для різних ел.бритв в фокстроті - шукав собі (маю філіпс), але ціна на комплект була як половина нової бритви, від покупки поки відмовився.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Saddy,якщо комплект коштує пів бритви то прийдеться купувати бо вдвічі переплачувати за нову теж не варіант та й зі старою бритвою повністю справною що робити, не викидати ж.

Та й пів ціни бритви ще нормально, мабуть в магазинах ще старі ціни лишились, до тієї що мені потрібно в інтернеті знайшов комплект по ціні 70% від ціни нової бритви, і нічого не поробиш доведеться купувати, все ж менше буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

справа в тому, що в мене бритва на акумуляторі, який вже не тримає так добре, як раніше. от і думаю - чи купувати нову, чи комплект, чи перейти назад на станок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чим станок не влаштовує? Мені здається гоління більш чистіше.

PS. Також маю Braun, але голюся станком.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

все індивідуально, комусь електробритва краще бриє чим станок, в когось така щетина що ніякий браун не може справитись

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шукайте в супермаркетах електроніки, там може бути в залишках по кращій ціні, бо всеж не такий ходовий товар.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж шукаю для філіпса набір, в супермаркетах електроніки не знайшов, по базару питав, поки теж не знайшов.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...