Перейти до змісту

Продам папір А4 80-ка адекватна ціна


ДЯДЯ-ВАДЯ

Рекомендовані повідомлення

Маю 5 ящиків офісного паперу 80-ка.Ціна 80 грн пачка! Мінімальна партія 5шт(тобто ящик)! Якщо хтось думає що це дорого навожу ціни Там-Там 85грн маг Кнопка 89грн кароче дешевше ніж 83грн за пачку я незнайшов!і це ще вних так сказать по старій ціні При нинішньому курсі валют я думаю що його реальна ціна в районі100грн! О99-29О-81-2О.Є можливість підвезти по місту!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Торгуюсь.

Якщо хтось думає що це дорого навожу ціни Там-Там 85грн маг Кнопка 89грн кароче дешевше ніж 83грн за пачку я незнайшов!і

В наявності. http://www.mediamarket.ua/index.php?productID=48859

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Торгуюсь.

Якщо хтось думає що це дорого навожу ціни Там-Там 85грн маг Кнопка 89грн кароче дешевше ніж 83грн за пачку я незнайшов!і

В наявності. http://www.mediamark...productID=48859

Ви не уважні! Яж написав що по сьогодняшньому курсі десь в 100грн треба продавати! А то що там десь дешевше то будь-ласка купляйте там! Чи можливо хочете мені очі відкрити на ціни!Повірте орєінтуюсь набагато краще Вас! Я думаю порити інтернет то можна оголошення найти ще і по 40грн\пачка. Тільки нажаль вони не актуальні! І ще будьте уважні вже починають масово продавати 70та 75 по плотності!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Самовпевненість в тому, що Ви в чомусь там орієнтуєтесь - це добре). Не уважні Ви. Я написав, що товар в наявності і за актуальною ціною (тобто в Луцьку). А торгуватися, після того як проігнорували аргументи, з Вами нема сенсу. Дійсно, куплю в іншому місці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Самовпевненість в тому, що Ви в чомусь там орієнтуєтесь - це добре). Не уважні Ви. Я написав, що товар в наявності і за актуальною ціною (тобто в Луцьку). А торгуватися, після того як проігнорували аргументи, з Вами нема сенсу. Дійсно, куплю в іншому місці.

давай жми! потім сфоткай чека нам тут скінеш щоб було все по чесному!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нова ціна 85грн за пачку мінімальна партія 5шт(тобто ящик)!P.S.Курс догори тому трохі і ціна пішла! Доречі вже хтось з бордівчан сьогодні взяв один ящик!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Торгуюсь.

Якщо хтось думає що це дорого навожу ціни Там-Там 85грн маг Кнопка 89грн кароче дешевше ніж 83грн за пачку я незнайшов!і

В наявності. http://www.mediamark...productID=48859

Подивись на ціну! і подумай який ти був не правий!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а звідки папір, якщо не секрет? документи є?

А у Вас шановний документи Є ??? Що такі питання задаєте!!! P.S може ще цікавить кількість? собівартість? націнка?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а звідки папір, якщо не секрет? документи є?

А у Вас шановний документи Є ??? Що такі питання задаєте!!! P.S може ще цікавить кількість? собівартість? націнка?

от такі нормальненькі питання, чи можна по оф.накладні придбати у вас, шановний, папір як юр.особа? І невже неможна поцікавитись його походженням? Чи ви фірму якусь представляєте, чи може торгівлею канстоварів займаєтесь, чи ще якісь варіанти...

П.С. У мене документи є, все інше не цікавить.

П.П.С. нащо ж так агресивно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

....тільки готівка! По перерахунку за всі часи ціна була вищою!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якісь не зовсім хороші враження від даного продавця. Особисто я в нього не купував би, та хоч і по 20 грн за ту бумагу. Це як приходиш в магазин і є так, що тебе розпитають, розкажуть покажуть, з усмішкою і з повагою, а є так що прийдеш, і на тебе дивляться, як то чого сюди присунувся і як то шось винен їм. Ось такі в мене враження.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні у автора купував папір, все пройшло без проблем. На зустріч не запізнився з ціною не обманув. Папір доречі Captain, білий і розміри формату А4 (зустрічав пачки з розмірами 209,1х296,6).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...