Перейти до змісту

Февраль и звёзды


Рекомендовані повідомлення

Вот прямо сейчас на востоке светит Юпитер, а на западе - практически напртив него - Венера. А чуть левее и выше неё - неяркий Марс.

Крсаота :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вийшов я дивитися на зорі і нічого не побачив, так як не оріэнтуюся в зоряному небі))) Зато побачив дуже яскраве "чудо"( навіть дуже яскраве) яке летіло собі повільно. Я думав що це літак, ( звуку не було)але це "чудо" протягом 1 хв почало ніби згасати а потім пропало. Ось що я побачив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думал, никто так и не создаст подобную тему. К сожалению нет телескопа, но отчетливо вижу Венеру каждый день.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а що це тоді я міг бачити в районі 5:10-5:25, буквально 15-20хв. червоне та велике? дуже низько... з західно-північної сторони

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а що це тоді я міг бачити в районі 5:10-5:25, буквально 15-20хв. червоне та велике? дуже низько... з західно-північної сторони

Якщо пн.-зх., то Капелла. Або Юпітер, якщо чітко на заході.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто не орієнтуєьбся в зоряному небі - освоюйте Stellarium, там все просто.

скачав на планшет дану програму. Скажіть там ніби все рухаэться? Чи це мені здаэться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну почему "кажется"? Реальное небо ведь тоже крутится вокруг Земли ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Низко на западе ещё виден яркий Юпитер, а на востоке, обгоняя Солнце, взошёл тонкий серпик Луны :)

post-419-0-95663400-1424148953_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Венера во всей красе в зареве заката, едва различимый Марс недалеко от неё и Юпитер напротив :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рентгеновская обсерватория «Чандра» сделала снимок останков сверхновой звезды, которая взорвалась и превратилась в космический цветок.

Источник: http://viknaodessa.o...10592Сверхновая

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...