Перейти до змісту

Правила дорожнього руху обговорення ситуацій


sergppsv80

Рекомендовані повідомлення

Та там так і є, бо ці два виїзди не зливаються в один. Те що там немає такої розмітки нічого не міняє

:) навіть люки в танку заварив :) "то неправда, що бачать ваші очі! Там не один широкий виїзд, обмежений бордюрами тротуару по боках, не вірте тим очам! Там два виїзди! І я їх бачу!"

Я вмиваю руки :) Тебе ж все-одно не переконаєш, ти ніколи не визнавав, коли неправий ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 57
  • Створено
  • Остання відповідь

Та там так і є, бо ці два виїзди не зливаються в один. Те що там немає такої розмітки нічого не міняє

:) навіть люки в танку заварив :) "то неправда, що бачать ваші очі! Там не один широкий виїзд, обмежений бордюрами тротуару по боках, не вірте тим очам! Там два виїзди! І я їх бачу!"

Я вмиваю руки :) Тебе ж все-одно не переконаєш, ти ніколи не визнавав, коли неправий ;)

ну бо так і є . Тому що немає там ні розмітки ні світлофора.от тебе спинять і теж будеш казати шо ти не рижий

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Підкину дров для обговорення ;)

 

1234.jpg

 

Ситуація: авто припарковане там де їде тролейбус. Чи буде порушенням ПДР відразу від тротуару поїхати на кільце?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 хвилин тому, Arden сказано:

Ситуація: авто припарковане там де їде тролейбус. Чи буде порушенням ПДР відразу від тротуару поїхати на кільце?

Розмітки немає, авто не стоїть після початку острівця-трикутника (значить стоїть на перехресті з кільцевим рухом; значить порушення зупинки-стоянки :) ) - гіпотетично можна, але величезні ризики получити в бочину. Я би намагався по максимуму здати назад, але тут тоді теж виникає ситуація їзди заднім ходом на перехресті.
Якось так, не заглядаючи в пдр. )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 минуту назад, Dream сказал:

В автошколі інструктор грузив?

та права вже як 4 рочки)))
просто дискусія така виникла.

 

ризик є, але чудово все проглядається, тому він мінімальний, от якраз через те, що немає розмітки - така неоднозначність.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, Arden сказано:

от якраз через те, що немає розмітки - така неоднозначність.

навпаки як раз - що не заборонено, то дозволено. Але правила здорового глузду ще ніхто не відміняв.
Можна навіть подумати про розворот після трикутника - там теж розмітки (на літніх гугл.мапсах є :) ) , як і знаку "Рух прямо", немає. ;)  Але цей варіант ще можна припустити для немісцевих авто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

одним словом маневр небезпечний, але поки немає розмітки, то якби і не порушення)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...