Перейти до змісту

Маразмы налоговой


dimmon

Рекомендовані повідомлення

Народ это вообще дибилизм, я подавал заяву

"72 - Діяльність у сфері інформатизації", получаю свидетельство, а у

меня написано:

"Діяльність студій звукозапису; випуск, тиражування та прокат записів,

встановлення, ремонт та технічне обслуговування комп'ютерної техніки

та офісного обладнання; послуги комп'ютерних залів"

Эти дуры вообще слушать ничего не хотят, я им объясняю почему они не

написали КВЕД который я написал, а они говорят что если в указе нашей

миськой раде не было такого в списке, то они вообще могут отказать.

Указ миськой рады, как я им не объяснял просто вносит изменения в

тарифы и может добавляет несуществующие виды деятельности. А КВЕД по

Украине никто не отменял. Она мне что типа это нам подходит, самое

интересное что там в списке миской рады есть еще про программное

обеспечение, а они его пропустили, я ей говорю что вы сейчас говорите

что подходит, а потом же сами будете взувать.

Вот ришениия миськох рады:

**************************

ЛУЦЬКА МІСЬКА РАДА

РІШЕННЯ

Від 28.02.07 №11/4

м.Луцьк

Про встановлення нових ставок єдиного податку для фізичних осіб - суб"єктів підприємницької діяльності

Відповідно до Указу Президента України від 03.07.98. № 727/98 "Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб"єктів малого підприємництва" та враховуючи пропозиції Луцької об'єднаної державної податкової інспекції щодо розширення видів діяльності фізичних осіб-суб"єктів малого підприємництва за спрощеною системою оподаткування доходів згідно з Класифікатором видів економічної діяльності, затвердженим Наказом Держкомітету України по стандартизації, метрології та сертифікації від 22.10.96. №441, керуючись Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні", міська рада

ВИРІШИЛА:

1.Запровадити з 1 квітня 2007 року нові ставки єдиного податку по видах економічної діяльності для фізичних осіб-суб"єктів підприємницької діяльності згідно з додатком.

2.Луцькій об'єднаній державній податковій інспекції (Волосовець З.Д.) забезпечити видачу фізичним особам-суб"єктам підприємницької діяльності свідоцтва про сплату єдиного податку у відповідності з чинним законодавством.

3.3 01.04.07. визнати таким, що втратило чинність, розпорядження міського голови від 24.01.2000. №11-рр "Про встановлення для фізичних осіб-суб"єктів малого підприємництва нових ставок єдиного податку".

4.Інформаційно-аналітичному центру "Луцьк" дане рішення довести до відома

населення через засоби масової інформації.

Міський голова Богдан Шиба

.........................

Додаток

до рішення міської ради

від 28.02.07 №11/4

.........................

38. Діяльність студій звукозапису; випуск, тиражування та прокат записів на магнітних носіях, лазерний дисках відеозаписів, записів програмного забезпечення комп'ютерів тощо; встановлення, ремонт та технічне обслуговування комп'ютерної техніки та офісного обладнання; послуги комп'ютерних залів, інтернет-центрів тощо; консультації з питань інформатизації 200

*************************

И они говорят что они вписывают только пункт 38, но сук№;% специально

что ли пропустили "записів програмного забезпечення комп'ютерів тощо".

КВЕДы утвержденные выше стоящими органами налоговая отказываться

записывать.

72 - Діяльність у сфері інформатизації:

72.21.0 - Розроблення програмного забезпечення

72.22.0 - Інші види діяльності у сфері розроблення пргрманого забезпечення.

Как выйти из ситуации?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
Как выйти из ситуации?

Отримати аргументовину письмову відповідь на таке ж аргументоване письмове звернення достримавши процедури звернення громадян.

А далі діяти по обставинам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як ти пишеш, "еті дури" в даному випадку праві, і трохи більше розуміються в ситуації, ніж ти.

Треба розрізняти коди за КВЕД і види діяльності, для яких встановлені ставки єдиного податку.

КВЕД - ти вписуєш в свідоцтво про державну реєстрацію суб'єкта підприємницької діяльності. КВЕД ніхто не відміняв, це правда. І тому КВЕД зазначається в основному свідоцтві.

А аідповідно до Указу Президента "Про спрощену систему оподаткування...", ставки податку встановлюються органами місцевого самоврядування (міська рада). Міська рада склала список видів діяльності, і призначила для кожного з них ставку податку. Тому в свідоцтво платника єдиного податку вписується саме вид діяльності, визначений міською радою. Те, що податківці трохи його скоротили - імхо, фігня, не варта виїденого яйця. Єдиний нюанс платника єдиного податку - це можеш займатися ВСІМА видами діяльності, ставка податку на які не перевищує тієї суми, яку ти платиш. Якщо в тебе максимальна ставка податку - займайся чим хочеш, ніхто тобі нічого не зробить.

ЗІ. В мене, наприклад, "Адвокатські послуги" - за КВЕД, а в свідоцтві - "Інші види послуг". І нічого :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Брр, я конечно с юристом спорить не могу :) но скажи плиз где в свидоцтве про держарну реестрацию вписаны КВЕД. Я свое свидоцтво 5 минут в руке крутил но нигде не нашел КВЕД. А в свидетельстве единого налога у меня было Инши послуг и Инши види виробничои дияльности, так они их не хотели вписывать тоже. Я есть вытяжка из закона что они мне ничего сделать не могут если я плачу 200 грн а занимаюсь хоть фермерством, хоть программированием?

Треба розрізняти коди за КВЕД і види діяльності, для яких встановлені ставки єдиного податку.

КВЕД это и есть "класифікатор видів економічної діяльності", разницы между ними нет.

Як ти пишеш, "еті дури" в даному випадку праві, і трохи більше розуміються в ситуації, ніж ти.

Я в этом очень сомневаюсь, то что им доказать ничего нельзя это да, но ришення миськоъ рады говорит только о внесении изменений в ставки не более, они не могут отменять виды деятельности, они просто изменяют ставку, а КВЕД есть КВЕД

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отримати аргументовину письмову відповідь на таке ж аргументоване письмове звернення достримавши процедури звернення громадян.

А далі діяти по обставинам.

Ага попробуй от нич хтото получить, они ж нифига тебе не дадут официально, инспектор сразу отнекивается и все. Надо делать официальный запит. Да и скорее всего подам в миську раду чтобы ввписали Разаработку ПО в список.

Тут еще просто проблема что я даю копии свидетесьт клиентам, представляю их лица когда они увидят в свидетельстве чтото типа "Діяльність студій звукозапису...". Хотя сейчас уже налоговой никого не удивишь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Брр, я конечно с юристом спорить не могу :) но скажи плиз где в свидоцтве про держарну реестрацию вписаны КВЕД. Я свое свидоцтво 5 минут в руке крутил но нигде не нашел КВЕД. А в свидетельстве единого налога у меня было Инши послуг и Инши види виробничои дияльности, так они их не хотели вписывать тоже. Я есть вытяжка из закона что они мне ничего сделать не могут если я плачу 200 грн а занимаюсь хоть фермерством, хоть программированием?

Перепрошую - я дійсно загнався. Але коли ти реєструвався підприємцем - ти заповнював заяву, в якій вказував види економічної діяльності за КВЕДом. І ці види десь є в реєстрі.

Треба розрізняти коди за КВЕД і види діяльності, для яких встановлені ставки єдиного податку.

КВЕД это и есть "класифікатор видів економічної діяльності", разницы между ними нет.

КВЕД - це загальнодержавний класифікатор. А види діяльності, для яких встановлюються податки - визначаються органами місцевого самоврядування, виходячи з економічної обґрунтованості. Наприклад, який сенс в Луцьку встановлювати податок з таких видів діяльності, як "Опріснювання морської води" чи "Діяльність морського транспорту"? Тому взяли в міськраді, і склали список найбільш частих видів діяльності, якими займаються підприємці м. Луцька. Чи ти все-таки вважаєш, що Луцька міська рада повинна взяти весь багатомегабайтний КВЕД, і проставити в ньому суми податків? Розумного в цьому нічого не бачу.

... ришення миськоъ рады говорит только о внесении изменений в ставки не более, они не могут отменять виды деятельности, они просто изменяют ставку, а КВЕД есть КВЕД

Указ про спрощену систему:

Ставка єдиного податку для суб'єктів малого підприємництва - фізичних осіб встановлюється місцевими радами за місцем їх державної реєстрації залежно від виду діяльності і не може становити менше 20 гривень та більше 200 гривень на місяць.

У разі коли фізична особа - суб'єкт малого підприємництва здійснює кілька видів підприємницької діяльності, для яких установлено різні ставки єдиного податку, нею придбавається одне свідоцтво і сплачується єдиний податок, що не перевищує встановленої максимальної ставки.

Почитав я трохи практику, і знайшов таку позицію податківців: якщо органом місцевого самоврядування для якогось виду підприємницької діяльності не встановлено ставку єдиного податку - то на цей вид діяльності свідоцтво не повинно видаватися.

ІМХО, перший крок до того, що податківці почнуть чмирити підприємців, і казати: "А на такі послуги ставки податку не існує". В той же час, сама податкова допускає, що міська рада не зобов'язана перелічувати всі види діяльності, вказані у КВЕД.

Тому, як висновок: міська рада не зобов'язана переписувати весь КВЕД, і ставити навпроти кожного виду економічної діяльності свої ставки податку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
Тут еще просто проблема что я даю копии свидетесьт клиентам, представляю их лица когда они увидят в свидетельстве чтото типа "Діяльність студій звукозапису...". Хотя сейчас уже налоговой никого не удивишь.

Краще вже "Развожу кроликов" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Треба розрізняти коди за КВЕД і види діяльності, для яких встановлені ставки єдиного податку.

КВЕД это и есть "класифікатор видів економічної діяльності", разницы между ними нет.

КВЕД - це загальнодержавний класифікатор. А види діяльності, для яких встановлюються податки - визначаються органами місцевого самоврядування, виходячи з економічної обґрунтованості. Наприклад, який сенс в Луцьку встановлювати податок з таких видів діяльності, як "Опріснювання морської води" чи "Діяльність морського транспорту"? Тому взяли в міськраді, і склали список найбільш частих видів діяльності, якими займаються підприємці м. Луцька. Чи ти все-таки вважаєш, що Луцька міська рада повинна взяти весь багатомегабайтний КВЕД, і проставити в ньому суми податків?

Минуточку (с) :) Правильно миська рада не должна указывать весь перечень КВЕД, они указали перечень в котором изменили ставку, и все и может добавили новые виды деятельности специфифические для нашего региона, повторюсь именно добавить новые или изменить ставки существующих видов деятельности, а не удалить существующие по всей Украине. А насчет "Діяльність морського транспорту" ты думаю не прав (если можно перейду на ты :) вроде ж тут все почти друзья), т.к. ничто мне не запрещает вести деятельность по морскому транспорту а зарегистрированным быть по месту джительства.

Розумного в цьому нічого не бачу.

Ну в налоговой практически все так :)

... ришення миськоъ рады говорит только о внесении изменений в ставки не более, они не могут отменять виды деятельности, они просто изменяют ставку, а КВЕД есть КВЕД
Указ про спрощену систему:

Ставка єдиного податку для суб'єктів малого підприємництва - фізичних осіб встановлюється місцевими радами за місцем їх державної реєстрації залежно від виду діяльності і не може становити менше 20 гривень та більше 200 гривень на місяць.

У разі коли фізична особа - суб'єкт малого підприємництва здійснює кілька видів підприємницької діяльності, для яких установлено різні ставки єдиного податку, нею придбавається одне свідоцтво і сплачується єдиний податок, що не перевищує встановленої максимальної ставки.

Почитав я трохи практику, і знайшов таку позицію податківців: якщо органом місцевого самоврядування для якогось виду підприємницької діяльності не встановлено ставку єдиного податку - то на цей вид діяльності свідоцтво не повинно видаватися.

ІМХО, перший крок до того, що податківці почнуть чмирити підприємців, і казати: "А на такі послуги ставки податку не існує". В той же час, сама податкова допускає, що міська рада не зобов'язана перелічувати всі види діяльності, вказані у КВЕД.

Тому, як висновок: міська рада не зобов'язана переписувати весь КВЕД, і ставити навпроти кожного виду економічної діяльності свої ставки податку.

Ну вот тут и видно полную ахинею и полную анархию налоговой. Как это не установлено, установлено КВЕДом по Украине, а Миська рады могут корректировать ставки либо добалять новые ВЕД, но никак не в худшую сторону т.е. вообще запретить вид деятельности. Вот тут и проблема что они могут в таком случае потом наказать штрафами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот интересная статья по этому поводу:

http://www.chp.com.ua/konsult_147.php

Как мне кажеться они просто хотели с меня стянуть максималку вот и все, вот и не ставили на разаработку ПО т.к. типа наша миськара де повысила на нее ставку и выдумали легенду чтобы всех ставить по максимуму. Идиоты тут же проблема не в 150 или 200 грн..., ну прийми ты хоть 300 но по нормальному, а не так через задний проход все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я скажу тобі так: на всіх рівнях спрощену систему намагаються ліквідувати. Її щимлять, жучать, дрючать, видумують нові обмеження, роблять СПД - платників єдиного податку платниками й інших зборів, заставляють платити в пенсійний фонд і т.д., і т.п. Вона муляє очі багато кому з ДПА. І ДПА з шкури вон рветься, щоб ліквідувати "спрощенців".

Тому така фігня, як щось не те в свідоцтві - це така дрібниця... така єрунда, над якою не варто собі й голову ламати. Платиш 200 грн.? Все, це - потолок. Займайся всіма іншими видами діяльності (по версії податкової - тими, про які є рішення міської ради), і не гризися тим, чим не треба.

Тому що якщо "спрощенку" ліквідують - отоді буде крику. А це - такі дрібниці... я б навіть не звертав уваги.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да ты скорее всего прав, я не один такой там большая часть СПДников приходила в ужос увидев свои виды деятельности. Но из этого большинства воспринимала это только с примерно такой реакцией "БУГОГА, ну и идиоты, ладно поехали дальше..." ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дімон привіт :) ......маємо те що маємо - в мене ті ж заморочки. Я теж хотів вписати певний вид діяльності в свідоцтво - результат - в податковій все переплутали :angry: Вони там взагалі рахують себе чуть чи не самою потрібною організацією у всесвіті :huh:

П.С. я зі своїм інспектором взагалі неспілкуюсь, так як "ця дама" взагалі крім тупих емоцій, нічого путнього "видати" неможе..... <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На самом деле КВЕД нигде не работает.

Регистрацию в налоговой в сфере ИТ лучше оформлять как "Інші види послуг, що надаються

переважно юридичним та фізичним особам". Не спрашивайте что это за бредятина, однако это

лучшее из списка. 110 грн для Луцка. это если только услуги.

Вот когда вы начнете оформлять со своими сотрудниками трудовые договора, то вот там будет

веселье найти в списке центра занятости (тоже совсем не КВЕД) нужные позиции.

Я лично искал около 10 минут, окупировав комп сотрудника центра. Главное что надо

помнить - что группы обзываются бредово, подгруппы еще бредовее, а вот элементы уже как надо.

О - от этого зависит сколько процентов вы будете платить в социальные фонды.

И еще - в случае вопросов идите к начальнику, или начальнику начальника. Я в налоговой смело

ходил и добивался что прописывали что я хотел, а не то что мне зомби навязывали (200 грн).

начальники в налоговой вменяемые и корректные.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На самом деле КВЕД нигде не работает.

Регистрацию в налоговой в сфере ИТ лучше оформлять как "Інші види послуг, що надаються

переважно юридичним та фізичним особам".

....

И еще - в случае вопросов идите к начальнику, или начальнику начальника. Я в налоговой смело

ходил и добивался что прописывали что я хотел, а не то что мне зомби навязывали (200 грн).

начальники в налоговой вменяемые и корректные.

У меня до этого было Инши види послуг и Инши види виробничои дияльности, не захотели их записывать идиоты.

Певое что сделали это пошли к начальству. Ты прав они будут говорить что хош, тупо им надо тебя посадить на 200 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Вот и началось, клиент серьезный банк, и его юристы не дают добро на уплату т.к. свидетельство, а именно тот маразм что там напечатан и дописан ручкой :) их не устраивает. Страна дураков чесслово, дибильная налоговая.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ІМХО, тут більше питання до юристів банку - чого вони доколупалися... який ризик банк несе? Ніякого, по-моєму.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ІМХО, тут більше питання до юристів банку - чого вони доколупалися... який ризик банк несе? Ніякого, по-моєму.

Ризик простой, он в том что они мне не хотят деньги платить, изза того что долбонутая налоговая написала полный бред.

Мало того мы только что заметили что у нас написано мисто здийсненя дияльности ЛУЦК, я прозрел какие они ИДИОТЫ, в заяве и когда подавали на СПД было Украина, всегда уже несколько лет, а эти уроды Луцк написали. Поехал разбираться. Ну дибилы.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ІМХО, тут більше питання до юристів банку - чого вони доколупалися... який ризик банк несе? Ніякого, по-моєму.

Ризик простой, он в том что они мне не хотят деньги платить, изза того что долбонутая налоговая написала полный бред.

Мало того мы только что заметили что у нас написано мисто здийсненя дияльности ЛУЦК, я прозрел какие они ИДИОТЫ, в заяве и когда подавали на СПД было Украина, всегда уже несколько лет, а эти уроды Луцк написали. Поехал разбираться. Ну дибилы.

Для тих, хто в танку, повторюю:

ЯКЕ БАНКУ ДІЛО, ЩО В ТЕБЕ В СВІДОЦТВІ НАПИСАНО? ЩО ЦЕ МІНЯЄ? ЯКИЙ РИЗИК НЕСЕ БАНК, ЯКЩО В ТЕБЕ В СВІДОЦТВІ НЕ "ІТ-ПОСЛУГИ", А "ВІДГОДОВУВАННЯ ТАРАКАНІВ"?

Ти розумієш ту обставину, що ти можеш здійснювати не один, а кілька різних видів діяльності? Всіх їх тобі все одно в Свідоцтво не впишуть! Так що тут шукай проблему в юристах банку, а не в податковій. В мене в свідоцтві написано "Інші види послуг". Жоден з моїх клієнтів (а серед них були навіть бюджетники, і органи місцевого самоврядування) не доколупувалися - "А чого це не юридичні послуги?" А може, банк просто не хоче мати з тобою справу, і шукає причину? Так що ліпше поговолри з юристами в банку. А Свідоцтво тобі зараз ніхто міняти не стане.

Затверджено

Наказ Державної податкової

адміністрації України

29 жовтня 1999 року N 599

Зареєстровано в Міністерстві

юстиції України

2 листопада 1999 р.

за N 752/4045

Порядок видачі Свідоцтва про сплату єдиного податку

3. Якщо платник єдиного податку здійснює кілька видів підприємницької діяльності, для яких установлено різні ставки єдиного податку, то ним придбавається одне Свідоцтво і сплачується єдиний податок за більшою ставкою за цими видами діяльності, встановленою місцевою радою за місцем його державної реєстрації як суб'єкта підприємницької діяльності незалежно від того, здійснює він підприємницьку діяльність на всій території України чи лише за місцем державної реєстрації.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для тих, хто в танку, повторюю:

ЯКЕ БАНКУ ДІЛО, ЩО В ТЕБЕ В СВІДОЦТВІ НАПИСАНО? ЩО ЦЕ МІНЯЄ? ЯКИЙ РИЗИК НЕСЕ БАНК, ЯКЩО В ТЕБЕ В СВІДОЦТВІ НЕ "ІТ-ПОСЛУГИ", А "ВІДГОДОВУВАННЯ ТАРАКАНІВ"?

Ты че арешь? :) Также повторяю, что когда было написано инши види послуг то никаких проблем нет, а когда половину напечатано, половину дописано, тем более что там какието звукозаписи. Повторяю, что проблема в том что банк не хочет платить, а доказывать каждый раз одно и тоже неохота потомучто налоговая написала полную бредятену, при каждой проплате большой фирмы надо будет с каждым вести разьяснительную работу, а нафига оно мне надо этот геморой. Я хочу чтобы было написано все правильно, без дописей и правильный вид деятельности. И не надо будет разоваривать часами по телефону и доказывать. Тем более что юристов переубедить практически невозможно. Надо и все, вот и мне надо и все. Да и просто какого хр.... извините я что не имею право чтобы у меня в свидоцтве просто все было корректно, а не через задний прохот.

А може, банк просто не хоче мати з тобою справу, і шукає причину?

Я на них не выходил, они сами на меня выходят и хотят купить у меня продукт. Сотрудникам в банке очень нужна моя программа, и они сами гонят на юристов, но все платежи только после проверки юристами.

Так що ліпше поговолри з юристами в банку. А Свідоцтво тобі зараз ніхто міняти не стане.

Это мы еше посмотрим, можно закрыть свидоцтво и открыть новое и постараться записать все правильно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тоді пропоную тобі так. Роби банку письмову пропозицію про купівлю в тебе ПЗ, зазначай ціну. Нехай банк дає тобі письмову відповідь - що поскільки в тебе в свідоцтві х.з. що написано - то вимушені відмовитися від купівлі. Отже, із-за податкової в тебе упущена вигода в розмірі ххххх грн. І пред'являй в суд позов про стягнення з податкової сум упущеної вигоди із-за раззвіздяйства податківців.

Хоча стягнути буде важко. Навіть якщо буде судове рішення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я тоже у же об этом думал. Но тоже будет проблемки уговорить такое зделать юристов банка. Сейчас жду результатов от бухгалтера моего, она у меня ух :) пол налоговой разнесет :_42: Будем чтото делать. О результатах дам знать. Спасибо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...