Перейти до змісту

Використання доменного імені для пошти


Рекомендовані повідомлення

Зараз користуємось поштою Gmail, є доменне ім'я та хостинг на якому крутиться сайт. Є потреба перейти на поштові скриньки з використанням доменного імені, проте виникають деякі стримуючі фактори.

Найкращим варіантом був би Google apps, але в цьому випадку потрібно платити по 50$ за користувача в рік, при сьогоднішньому курсі невигідно. Поштовий сервер піднімати на своїх комп'ютерах немає бажання, та й uptime при можливих перебоях електроенергії буде незадовільним. Стримуючим фактором до використання поштового інтерфейсу хостера є можлива навала СПАМ листів та незручний інтерфейс. Yandex не розглядається.

Тому прошу порадити які ще можуть бути варіанти використання доменного імені в адресі електронної пошти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

налаштуйте на хостингу переадресацію пошти на gmail,

або забирайте-отримуйте пошту з сервера, в чому проблема? який спам,якщо навіть самий простий хостінг дозволяє налаштовувати спам-фільтри...

для чого "Поштовий сервер піднімати на своїх комп'ютерах", якщо у Вас вже є хостинг?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

налаштуйте на хостингу переадресацію пошти на gmail,

А від якого імені будуть надсилатись листи, від gmail.com чи від доменного імені?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це переадресація вхідної пошти...

краще - "не парьтесь", налаштуйте пошту на сервері хостінга, заведіть скільки завгодно поштових скриньок на своєму домені і юзайте пошту з поштового клієнта - the bat, outlook і т.п.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це переадресація вхідної пошти...

ото ж то...

краще - "не парьтесь", налаштуйте пошту на сервері хостінга, заведіть скільки завгодно поштових скриньок на своєму домені і юзайте пошту з поштового клієнта - the bat, outlook і т.п.

Це я зараз не парюсь, заходжу з любого-рябого пристрою, аби інтернет був, від поштових клієнтів я відмовився ще в 2008 році, назад повертатись немає бажання, от тільки gmail.com в адресі якось не по фен-шую. Хоча, все рівно дякую за пораду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спокійно на хостингу піднімається поштовий сервак, і веб-морди там нормальні. На тому ж самому Mirohost є... І не Gmail в адресі, а нормальна повноцінна пошта із доменний іменем

a121d1872452.png

На хостингу в Register.ua є свій postoffice

84bee1951184.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Друзі, на кінець я знайшов те, що шукав. Усе можна зробити надзвичайно просто стандартними методами Gmail. Отже по порядку:

  1. Заводимо на хостингу поштову скриньку
  2. Налаштовуємо на хостингу переадресацію на свою особисту gmail пошту
  3. В налаштуваннях пошти gmail - Accounts and Import, у розділі Send mail as додаємо створену на хостингу поштову скриньку, прописуємо SMTP сервер та встановлюємо цю поштову скриньку по замовченню.

Таким чином, сервер Gmail буде виконувати роль поштового клієнта при відправленні пошти, а вхідна пошта буде переадресовуватись з серверу хостингу.

Усім дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я в такому випадку використовував бізнес пошту від мейл.ру.

Тут ключове слово "використовував"? Відверто кажучи, не знав, що mail.ru надає таку послугу, але якщо вибирати між mail.ru чи яндексом, я б вибрав останнього. Але російські поштові сервери не буду використовувати через свої суб'єктивні погляди.

P.S.

В Gmail можна налаштувати ще й отримання пошти з хостингу по протоколу POP3, таким чином, відключаючи переадресацію, ми отримуємо повноцінний поштовий клієнт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...